Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Harbritte snad nikdy nezklame, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Tahle by měla být Envoy, tady se probírka provedla, nejméně 70% půdků se otrhalo.Stromek moc neroste, asi vlivem málo vzrůstné podnože.Martin
Harbritte snad nikdy nezklame, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě jednou Harbrite M.
Harbritte snad nikdy nezklame, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Měla by to být také Harbrite na fotu, před lety jsem ji očkoval.Rodí pravidelně, už jsem uvažoval o vykácení, vžy ale svou pozici uhájila.Tady u nás na Hlučínsku je velké sucho, tak ji teď obden zalévám, plody začínají měknout.Akorát probírku jsem... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 17.8.2013
Šířka skleníku je 3m, délka 4,5m,  klasický z pozinkovaných profilů a Hélio skla.Nemá zabetonované základy, je plovoucí, takže réva může kořenit i mimo skleník. Odrůdu Aivaz vedu z rohu u vstupu do štítu skleníku, ostatní mimo Radku jsou v... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 15.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Kišmiš Zaporožskij mi letos poprvé zarodila, viz foto, asi 60% květenství jsem však odstranil, ponechal jsem jedno květenství na letorost.I to se mi jeví ale ještě hodně. Martin
Odrůda Olympie, 15.8.2013 Obsahuje fotku
O této odrůdy jsem opomněl udělat probírku hroznů, přesto jsou hrozny slušné a na viničce již dozrávají.Martin
Odrůda révy Kantimirovski, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůdě Kantimirovski poslední horké dny svědčily, bobule nabraly na velikosti.
Réva ve skleníku dozrává, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůdě Arkádia studený skleník také vyhovuje, rodí atraktivní hrozny. Martin, Hlučínsko
Réva ve skleníku dozrává, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Pannónia Kincze ve skleníku spolehlivě rodí, hrozny jsou dostatečně velké. Martin, Hlučínsko.
Réva ve skleníku dozrává, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Tato odrůda by měla být Radka, od šlechtitele Lubomíra Glose z Moravské Nové Vsi.Je již vhodná ke konzumaci. Martin, Hlučínsko
Réva ve skleníku dozrává, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůdy révy v mém skleníku dozrávají, na foto je Aivaz Martin, Hlučínsko
Poškozene plody Haganty, 23.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer, na foto jsou letošní plody slivoně Haganty, pokud máte zkušenosti s takovým poškozením, sdělte.Slivoň je na podnoži Krymsk.Prakticky všechny plody jsou takto poškozeny.Podobně dopadla na stejné podnoži odrůda Toptaste, zůstalo asi 5... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Velharda pod převisem stodoly, Hlučínsko
Nejaromatictejsi odruda, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Nejaromatictejsi odruda, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Další foto Velhardy
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika