Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň révy 2013, 26.8.2013
Bobule Solarisu jsou u mne skutečně malé a to jsem třikrát provedl vcelku důkladnou zálivku v rozmezi asi dvou týdnů v celé viničce, každý keř dostal asi 30 litrů vody ve třech dávkách.Teď už to nechám na přírodě, více vody by mohlo uškodit.Ta... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Solarisu-na foto je panenská úroda pomalu dozrává.Mám vysazené prozatím tři keře, jeden na podnoži a dva pravokořenné, zarodily letos všechny.Možná to už bude na burčák, když k tomu přidám hrozny Merzlingu a hrozny odrůdy Göczeji... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 24.8.2013 Obsahuje fotku
A takhle vypadá Arkádie dnes, hrozny jsou již zralé a velmi chutné. M.
Odrůda Křižovnikaja, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůdu Křižovnikaja pěstuji již několik let, má hezké růžové hrozny a poměrně velké bobule.Takhle vypadá hrozen dnes, začíná dozrávat.Martin
Augustin (V 25 - 20), 24.8.2013
Vostorg má větší mrazuvzdornost, to se může příznivě projevit v tuhé zimě, tak bych vysadil z každé odrůdy pár sazenic.Obě jsou velmi kvalitní, odolné plísním a mají vzhledné hrozny.Martin
Sklizeň révy 2013, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravě "závidím" tu sumu teplot ve vaší oblasti, tady na severu (Hlučínsko) prozatím sklízím jenze skleníku Arkádii a Radku, brzo bude k jídlu Aivaz a Pannónie. Venku do týdne Vostorg.Vloňském roce mi ale réva venku zmrzla 18.května, předloni... celý příspěvek >
Réva ve skleníku dozrává, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Jeden výhon Aivazu vedu štítem skleníku, trochu jsem keř asi přetížil, dost hroznů jsem ještě nechal na keři v rohu skleníku.Příští rok proředím. M.
Réva ve skleníku dozrává, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Trochu jsem asi Aivaz přetížil, kromě hroznů na výhonu vedeném ve štítě skleníku je jich ještě dost na keři v rohu skleníku.Přítí rok proředím. M.
Réva ve skleníku dozrává, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Aivaz ve studeném skleníku dnes, brzy se bude dát konzumovat. M.
Odrůda Romulus, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Bezsemennou odrůdu Romulus mám vcelku v oblibě, má slušné hrozny a dobrou odolnost chorobám a také je mrazuvzdorná.Takhle u mne dnes vypadá. M.
Nero vs. Alden, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Takhle u mne vypadá Alden dnes, začíná dozrávat, má slušné bobule a udávanou velkou odolnost chorobám i mrazu. M.
Augustin (V 25 - 20), 23.8.2013 Obsahuje fotku
Odrůda V 25-20, má poměrně velké bobule a hrozny, dnes již rozšířená a osvědčená odrůda. M.
Odrůda Ananasnyj, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Takhle vypadá o mne odrůda Ananasnyj, má docela velké bobule, je poměrně dobře odolná chorobám i mrazu. M.
Cabernet Cortis, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Caberet Cortis -letošní panenská úroda na Hlučínsku, zdá se že zrání je letos   opožděno. Martin
Odrůda révy Kantimirovski, 23.8.2013 Obsahuje fotku
Po provedené důkladné závlaze keře se zdá že bobule narostly.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika