Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně - nemoc?, 26.8.2008
Opravdu nikdo nevíte proč dýně hnijí?
chlupáčci, 23.8.2008
Máte krásné a roztomilé mazlíky.Taky bych chtěla nějakou Mícu ale manžel je nemá rád.Škoda.Kdysi jsme mělikocourka a byla s ním legrace ale ztratil se nám.Nejpěknější je fotka č.5.Tak ať těm vašim miláčkům daří.Jana
chlupáčci, 23.8.2008
Máte krásné a roztomilé mazlíky.Taky bych chtěla nějakou Mícu ale manžel je nemá rád.Škoda.Kdysi jsme mělikocourka a byla s ním legrace ale ztratil se nám.Nejpěknější je fotka č.5.Tak ať se těm vašim miláčkům daří.Jana
Dýně, 21.8.2008
Dobrý den.Soused už léta pěstuje uspěšně dýně.Opravdu velké - obry.Letos se mu nedaří a malé(asi balon) mu hnijí.Je z toho neštastný.Nevíte někdo proč?Je to letošním počasím?Děkuji Jana
Osadit pařez?, 20.8.2008
Možná nám nic jíného nezbude.
Osadit pařez?, 20.8.2008
Dobrý den.Porazili jsme třešeň a zbyl nám pařez.Když jsme ho obrátili vzhůru nohama tak nevypadá špatně.Budeme upravovat roh zahrady před domem a tak mě napadlo ho tam nějak zakomponovat.Nemáte někdo foto pro inspiraci?A ještě prosím o radu.Za plotem... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 19.8.2008
Zdravím.Taky jsem si všimla že lítají kolem bezu.Jako by je přitahoval.Jinak přes nás jen lítají.Hnízdo mají asi někde dál.Ale byl rok kdy jsme taky nemohli večer svítit a zároveň větrat.
Poznáte ji?, 18.8.2008
Já mám hosty na dvou místech.V polostínu a ta druhá je u plotu který ji trošku stíní ale jinak od rána do pozdního odpoledne na slunci.A ta na slunci je mnohem větší.Ale pořád zaléváme.Jana
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.8.2008
Máte moc krásné kytičky i terasu.Mě nejvíc očaroval ten váš durman.V čem ho máte zasazený a jak je starý?Je to nádhera.Jana
Rajčata - recepty, 16.8.2008
Zdravím.Ten recept vyzkouším ale naplním patizon.Letos jse jim nějak daří.A ty rajčata  a cibule a třeba i paprika by se mohly dát péct jako základ pod tu cuketu,že?.Mňam asi to hned vyzkouším.Jana
Neznámý ovocný strom, 16.8.2008
Máme tu samou a loni pod tíhou plodů praskaly větve a to je as 6-ti letá.A vedle ní roste mirabelka.
lidová rada na plíseň okurkovou, 15.8.2008
Tak tuto radu slyšela moje maminka v TV nebo v rádiu a byl to prý postřik.Ale moc tomu nevěřím.Zdravím Jana
Honzík, 13.8.2008
Děkuji zkusím to, protože se mi ty oddenky každý rok nějak ztrácí.Pořád jich mám méně.místo aby přibývaly.Letos krásně a bohatě kvete a semínka se jen sypou.Jana
Honzík, 12.8.2008
Dobrý den.Nemáte někdo zkušenost s pěstováním honzíků ze semínek?Zatím jsem sadila jen hlízky.Semínka jsou strašně drobounká tak nevím jak je vysadit a kdy.Děkuji Jana
Granátové jablko, 12.8.2008
To vypadá krásně.Už se těším až mi začne kvést a rodit ten můj.Zatím se mi povedlo jen namnožit ustřihnuté řízky.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika