Příspěvky uživatele - 44.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008
Opravdu pěkná.A tím že je u zdi a ze svahu tak tam asi ani nefouká.
Mouchy, 13.9.2008
Dobrý den.Začíná být chladno a mezi okenní rámy a okna se nám začínají stahovat mouchy.Když okno otevřu tak je mám v místnosti.Nejhorší je to pak v zimě když chci umýt okna tak nejdřív musím vysavačem rychle odsát mouchy než se teplem proberou.Nevíte... celý příspěvek >
poraďte strunovou hlavu pro křovinořez Dolmar, 9.9.2008
Na mém Dolmar MS 4010 jsem dlouho bez problémů používal strunovou hlavu SOLO, typ přesně nevím, je z červeného plastu, závit 12x1,5l. Bohužel se mi podařilo při práci narazit do kusu betonu schovaného v trávě, kdy praskla spodní miska v místě kde ji... celý příspěvek >
Jak pěstovat vodní rostliny, 9.9.2008
Nepatří náhodou vachta mezi chráněné rostliny?
Motorová pila Husgvarna 266, 8.9.2008
Dobrý den chtěl bych poradit o elektro instalací motorové pily Husgvarna 266 aneb o zaslání schématů.Mám problém nevím kam patří el.kabel od cívek které jsou umistěný pod rotorem zapalování.Kable byly natolik deformováný že nevím kam patří i když... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 8.9.2008
Při jaké teplotě sušíte rajčata?Jana
nakládaná zelenina, 8.9.2008
Dobrý den.Nemáte někdo vyzkoušený recept na naložení zeleniny do soli nebo tuku, atd?Nemám sklep na kořenovou zeleninu a to co vyrostlo jsme přes léto nestihli sníst .Prostě něco co se dá použít pod maso nebo do polévky.Děkuji moc Jana
kiwi - ůroda, 8.9.2008
Aha.Zase jsem chytřejší .Jana
plody fíkovníku, 7.9.2008
na googlu je recept na marmeládu.jana
neznámý keřík, 7.9.2008
Je to bobkovišeň.A je jedovatá.Jana
Ruj vlasatá, 7.9.2008
Dobrý den.Zajímalo by mne jaké roční přírůstky má růj vlasatá a hlohyně šarlatová.Máte je někdo?Děkuji Jana
Růže - řízky, 5.9.2008
Je začátek září tak to snad ještě zakoření.Ten květ mám ustřihnout?Nemám s růžemi žádné zkušenosti.Jana
Růže - řízky, 4.9.2008
Zdravím.Kdy se prosím vás stříhají a sadí řízky růží?Našla jsem planou šípkovou s plnými květy.Moc hezkou a chtěla bych ji na zahrádku.Děkuji Jana
Dýně - nemoc?, 4.9.2008
Tak to by vám mohl můj soused jen závidět Jana
Jak poznám sypavku?, 4.9.2008
Vypadá to že se dál nevyvíjí.Ale zajímalo by mě co to je.Nejdřív to bylo na jedné borovici a ted ne druhé.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika