Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 24.1.2024
S firmou TnG Air mám špatné zkušenosti. Je to CHAOS v administrativě i v instalavi TČ. Nedovoláte se, nih´koho n´to nezajímá, hlavně, když platíte. Montéři (někteří) jsou nemehla a práci se teprve učí. Špatně práci provedou. Administrativa špatně... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 27.10.2023
NEDOPORUČUJI tuto firmu. Nekvalitní práce, špatně vyřízená administrativa, nekonečné upomínky firmy a špatná komunikace, nedostupnost... ZVOLTE JINOU FIRMU. Budete spokojenější.  Máme od nich TČ a FVE.  Nebudete je zajímat, jak jim... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo - zkušenosti?, 26.10.2023
NEDOPORUČUJI TnG Air... Špatná kominikace, nedá se jim dovolat. Kašlou na nás. S manželem jsme chtěli revize a je to dost obtížné s nimi. Při realizaci dělají hrubé, až kuriózní chyby(zapoměli na základní přípravu pro připojení, žádost o... celý příspěvek >
Generátor kouře, 9.12.2021
V dymboxu se zapálí štěpky, nastaví tah ventilátoru a už to jede. Zima nemá vliv, pokud na něj neprší...
Poraďte jakou sekačku s motorem HONDA šíře 46-48 cm, 10.9.2020
Zdraím všechny, pro přehlednost jsem založil nové téma. Chtěl bych poradit s výběrem sekačky s motorem Honda, šíří sečení 44-48cm, s pojezdem a možností mulčování. Do užšího výberu jsem nominoval:  Stiga COMBI 48 SVQ H, AL-KO... celý příspěvek >
Sušička klobás a salámů, 24.4.2020
Zdravím kolegy uzenáře. máte někdo postavenu sušičku uzenin? Podělte se o zkušenosti, foto, provoz. Do jaké maximální teploty teploty okolí se v ní dají sušit klobásy, salám? Díky za vaše rady a zkušenosti. R.V.
Jak uchovávat klobásy?, 24.4.2020
Zdravím kolegové uzenářii. sMáte někdo návod - foto a zkušenost s vysoušením klobás v doma vyrobené sušičce? Myslím nějakou dřevěnou krabici s ventilátorem. jak dlouho sušit? Jaká může být maximální okolní teplota? dík za rady. R.V.
Hrušeň - červené fleky, 23.4.2020
Toto jsem měl 2 roky zpátky. Jedná se o napadení vlnovníkem. Použil jsem přípravek nissorum. Žádná hitparáda to nebyla, musel jsem stříkat 2x a bylo vidět že strom se zastavil v růstu a ve vývoji. Dnes již je v pohodě dokonce má 50 cm přírůstky. Je... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 23.4.2020
Ovocné stromy dodávají ve formě špičáku tak pozor na to. Telefonicky jsem je poprosil, zdali by tuto informaci nemohli uvádět v popisu, ale paní mě vyprala jak měsíc nošený prádlo. Prej to maj někde v podmínkách. Podmínky jsem četl a nenašel jsem že... celý příspěvek >
Generátor kouře, 24.3.2020
Dejte pod to plech na pečení, popř. kýbl...
Generátor kouře, 24.3.2020
Zdravím. Mám stejný dymbox jako Vy. jede mi bez problémů. Oprati Vašemu obrázku a popisu se můj liší: 1. dole (po obvodu) vyvrtány 2 díry o prům. 10 mm 2. Spodní víko je po obvodě vyřezáno, zůstal okraj cca 1,5 cm. Místo odebraného... celý příspěvek >
Generátor kouře, 27.1.2020
Muj dymbox je z polska. muzete sem vlozit foto vaseho dymboxu?
Vířivka, 23.1.2020
dobrý den, jelikož nemůžu najít způsob jak zahájit nové téma, připojuji reakci k podobnému tématu, i když dost starého. snad se dočkám nějaké odpovědi. Chtěla bych Vás požádat o Vaše zkušenosti s nafukovacímu vířivkami. 1. s jakými typy... celý příspěvek >
Elektrická udírna z Mountfield, 5.12.2019
Zdravím. Naposled jsem dělal ze 4 kg ( bůček a plecko). Dělal jsem to při 70 st. Cc kolem 7 hodin. Musíte to ke konci kontrolovat aby se to nevysušilo.
Elektrická udírna z Mountfield, 25.11.2019
zdravím. berte ten teploměr jako pojistku - proti vysušení masa. Já při dosažení cca 73 st. C vím, že je to úplně hotové. ale - jak zde v diskusi proběhlo, hlavní je teplota a čas a následná kontrola masa. Tak např. na udírně nastavím po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika