Tepelné čerpadlo - zkušenosti?



host - 64.137 (?)
24.1.2024 15:25

S firmou TnG Air mám špatné zkušenosti. Je to CHAOS v administrativě i v instalavi TČ. Nedovoláte se, nih´koho n´to nezajímá, hlavně, když platíte. Montéři (někteří) jsou nemehla a práci se teprve učí. Špatně práci provedou. Administrativa špatně podá žádost o připojení, dvakrát... pak vás nařknou, že jste jim ještě nezaplatil tohle nebo tamto. CHAOS... stojí too čas, NERVY i peníze. Špatná informovanost. 

Dejte si pozor... je to půl na půl. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 64.66 (?), 6.12.2012 16:21

Jdou nějakým způsobem získat dotace nebo při tepelných čerpadlech to není možné?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 67.34 (?), 1.11.2022 12:07

Varuji všechny potencionální zájemce o služby této "firmy" TNG AIR Od začítku jen lži a tahání peněz.  Nejprve nedodrželi dohodnutou cenu, do dnes nemá po roce ani zažádáno o dotace, FVE kabely nezaizolované, připjení za to by se styděl i nějaký učeň, žádost o dokumentaci po půl roce nemám vyřízenou. Neustaále se tam mění zaměstnanci, nikdo neodpovídá na maily, nikdo nebere telefony POZOR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.137 (?), 27.10.2023 8:14

NEDOPORUČUJI tuto firmu. Nekvalitní práce, špatně vyřízená administrativa, nekonečné upomínky firmy a špatná komunikace, nedostupnost...

ZVOLTE JINOU FIRMU. Budete spokojenější. 

Máme od nich TČ a FVE.  Nebudete je zajímat, jak jim zaplatíte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.137 (?), 24.1.2024 15:25

S firmou TnG Air mám špatné zkušenosti. Je to CHAOS v administrativě i v instalavi TČ. Nedovoláte se, nih´koho n´to nezajímá, hlavně, když platíte. Montéři (někteří) jsou nemehla a práci se teprve učí. Špatně práci provedou. Administrativa špatně podá žádost o připojení, dvakrát... pak vás nařknou, že jste jim ještě nezaplatil tohle nebo tamto. CHAOS... stojí too čas, NERVY i peníze. Špatná informovanost. 

Dejte si pozor... je to půl na půl. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.66 (?), 7.1.2013 16:04

Nemá někdo zkušenosti, jestli tepelná čerpadla vybírat podle výkonu anebo ceny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.66 (?), 8.1.2013 16:54

Dobrý den paní Nikol,

bohužel otázka je položena zcela špatně, tepelné čerpadlo vždy musí pokrýt s výkonem alespoň 80% tepelné ztráty objektu. Takže o výkonu se nedá moc diskutovat, ten je daný tepelnou ztrátou objektu. Cena to už je jiná, v současné době by cena tepelného čerpadla (RD se ztrátou do 12 kW) včetně instalace, regulace, DPH a uvedení do provozu neměla přesáhnout 150 tisíc Kč.

S pozdravem
Libor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.202 (?), 27.7.2014 16:20

mám čerpadlo TNG-AIR 10kW montoval mě ho p.Kricnar

maximální spokojenost s montáží i provozem za první rok až

nečekaná úspora

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 74.215 (?), 7.2.2016 16:03

Já mám od TnG-Air 15kw druhou sezónu a taky velká spokojenost. Vždy se o to stará od nich pan Laga a opravdu pochvala. Montáž i servisy, tak jak mají být.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 81.227 (?), 25.4.2016 21:59

Ja mám Tng- Air štvrtú sezonu ale skušenost z p Lagom katastrofa.

prvú- druhú sezonu som tiež bol v pohode, no potom raz prišiel iný servisák na prehliadku a hned som zistil čo je Laga zač. Laga prišiel na záručnú prehliadku, prezrel to vizualne, maximálne napojil manometer na vonkajšiu jednotku, laptopna vnútornú jednotku, vypil kávičku, pofajčil pár cigariet. celá jeho prehliadka netrvala nikdy viac ako 15-20 minut. Zinkasoval za prehliadku, k tomu ešte extra cestovné a dovi dopo.

Potom raz prišiel p. Turoň, a čuduj sa svetu, jeho poctivá prehliadka trvala viac ako hodinu, kedže poctivo vysával a vážil chladivo ve vonkajšej jednotke, ak ho bolo menej tak ho doplnil, skontroloval či je všetko ostatné o.k..nakoniec tiež zinkasoval, ale len za servis. Nikdy nevypýta za cestu 20 eur ako p. Laga. Pozor na Lagu. Nikto Vám tolko nedá, čo tento pán slúbi... A tie jeho termíny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 120.255 (?), 17.1.2017 12:21

Pan Laga? To je spíš pan Slibotechna. Před třemi roky mi v pondělí ráno slíbil, že ke mně dojede na servis ve středu. Když nastala středa, tak volal, jakože jede z Prahy a že do hodiny je u mne. A ta hodiná trvá a trvá. Na telefon potom již nereagoval. Pan Turoň to je High Level. Nicméně v prosinci 12. 2016 jsem si telefonicky objednal opět servis a dnes máme již 17.1.2017 a stále se nikdo neozval. Na telefony nereagují a na mejly už vůbec ne. Tak pěkný den a pokud možno bez potřeby servisu z TNG-AIR. Čenda Bubeníček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika