Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017 Obsahuje fotku
Nevím jestli to pomůže při posuzování (nejspíš moc ne), ale mohu dát alespoň foto s posekanou trávou...
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Zdravím a děkuju moc za příspěvky. Benzínovou sekačku jsme s manželkou víceméně zavrhli (údržba, hluk, zplodiny, a počítám že při skladování sekačky a kanystru bude benzín taky cítit. Separátní kůlnu nemáme). Elektrická - musel bych vytáhnout... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 9.8.2017
Dobrý den, Abych co nejlépe popsal situaci, bude to trošku obsáhlejší před cca 14 dny jsme koupili chatu s malou zahradou, zkušenosti nemáme žádné a řešíme nákup sekačky (a nejen té). Co se týče zahrady: cca 250-300 m2, mírně svažitá,... celý příspěvek >
Žluté skvrny v trávníku, 30.6.2015
Použijte ledek amonný s vápencem, sytě zelená barva trávníku...
Vzduchování koupacího jezírka, 5.5.2015
Pane Hrkal, teď jste mne dorazil, takže bych s tím vzduchováním mohl naopak ještě podpořit zelenou vodu a bujení řas?! To bych samozřejmě nerad. Už jsem našel ten nástavec, který dodá více vzduchu do vody, ale nelze změřit kolik a taky údajně... celý příspěvek >
Vzduchování koupacího jezírka, 5.5.2015
Takže vzduchování ANO a teď jaké? Rozhodně jsem pro něco kvalitnějšího a vybírám z těchto výrobků, které by i nemusely běžet non-stop, protože si myslím, že mají dostatečný výkon. Secoh EL-S-100: příkon 141 Watt, 145 litrů/min.... celý příspěvek >
Vzduchování koupacího jezírka, 4.5.2015
Dobrý den, mám koupací jezírko bez ryb o objemu cca 100 m3, hloubka 2 m. Umístěno na přímém slunci, protože vysázené stromy v okolí ještě nedorostly, aby vytvořily stín (vše jehličnany). Mám vyšší PH a teď z jara zelenější a kalnou vodu.... celý příspěvek >
Kuny, 1.6.2014
Nemáte někdo zkušenost s tímto jedem na kuny? Liquid Bag Aroma 70g Honza
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 3.1.2014
Neukřičeli... stále jsem rozhodnut si koupit jednu z těch dvou uvedených v titulku... jen jsem reagoval na příspěvky v diskuzi... samozřejmě když použiju Váš příměr -  pokud bych náhodou koupil toho Superba za cenu Fabie tak je třeba o tom... celý příspěvek >
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 3.1.2014
Koukal jsem na ten mountfield a běžná prodejní cena té pily je u nich cca 19000 což při té jisté slevě 30% sotva půjde pod 10 tis... pokud by se sleva odečítala z jejich e-shopové ceny tak to by byla jiná :-)
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 3.1.2014
Tak sice se často držím pořekadla že nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci, ovšem 14000 za HQ 545 zatím nejsem ochoten vydat... na tu Solo 651 se ještě mrknu... děkuji
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 2.1.2014
což o to... servis mám v dosahu 20km u obou pil...
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 2.1.2014
Dobrý den, pořizuji svou první řetězovou pilu a chtěl bych samozřejmě co nejvíce muziky za co nejméně peněz (max 10000)... postupem času a čtení zdejších diskuzí jsem došel k předběznému výběru mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC. Použití... celý příspěvek >
Jaká to je odrůda, 25.11.2013
Tápal jsem mezi starými odrůdami na netu. a mohla by to být Bláhova oranžová reneta. Smiřické vzácné mám ale ještě neplodí, takže nevím.
Jaká to je odrůda, 25.11.2013
Dobře, pokusím se to 5 le staré a 4 m dlouhé, se 4 dveřmi auto víc vyspecifikovat. Dužina křehká nažloutlá, plody středně velké, barva slupky sytě žlutá až okrová matná s jakýmisi maličkými výstupky či pupínky, u některých červeně žíhané... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika