Příspěvky uživatele - 64.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení masa, 22.11.2019
Zdravím. Chci se zeptat,  Kolik máte cílovou teplotu uvnitř masa? B.
Elektrická udírna z Mountfield, 21.10.2019
Zdravím. To kyselé maso, to se mi moc nezdá. Máte kvalitní štěpku? suchou? Dymbox je čistý?  Co se týká intenzity kouře, musíte si to vyzkoušet. Já jsem regulátor na akvarijním kompresorku stáhl na minimum a gumovou hadičku ještě přiškrtil.... celý příspěvek >
Jak rychle vypeckovat švestky, 23.4.2019
Neznáte někdo způsob jak rychle vypeckovat švestky. Rozloupnout každou rukama mi přijde zdlouhavé.
Napojeni folie jezirka, 9.4.2019
Myslel jsem si to, ale děkuji. Jde o pružnost, kterou folie ztratila? Protože opravy případných děr se provádí normálně. I když opravit menší díru je trošku něco jiného než navařit cca 8 m folie. Pěkný den, AD.
Postřik proti puchrovitosti 2019, 11.3.2019
Chtěl jsem tento týden stříkat proti puchrovitosti KUPRIKOLEM, ale teploty jsou pod 10 st. a hodně fouká. Mohu počkat do posledního březnového týdne, nebo to už bude na KUPRIKOL pozdě?
3D pálení, 12.2.2019
Přeposílám konverzaci: ….. a naopak, kdyz je problem, tak radeji zastavit na 25 a dohnat to pri 2D. Ja treba kdyz se nepovedly boskve, pridal do lutru na 3D broskvovy kompot. I tak se da docela dohnat nejaka ta chyba v kvasu. Zdravím Honzo.... celý příspěvek >
Udírny Thermowind, 22.11.2018
Takže pár zkušeností s udírnou mountfield: -maso (bok, kotlety) nakládáno - napichováním láku z pragandy a česneku, pak zalito v nádobě z plastu 3 dny v lednici. -po nahřátí udírny uzeno 2 hodiny na 85 st. c, pak doplnění štěpků, nastavení... celý příspěvek >
Snížení ph, 2.11.2018
Dobrý den, možná by bylo dobré si přečíst první příspěvek na co směřuje dotaz a neplést chronologii, jak vám to vyhovuje, ale jak je dotaz položen. Ne každý je se vším hned hotov a zeptat se na veřejném fóru na zkušenosti a názory ostatních... celý příspěvek >
Snížení ph, 31.10.2018
VODNÁŘ na řasy kontakt, vysaju a po 3 dnech VODNÁŘ na řasy systém, dočistím a po týdnu BAENZY sezóna, bakterie. Letos byla účinnost menší, domnívám se, že právě kvůli vyššímu ph, ale i řas bylo o dost více.
Snížení ph, 31.10.2018
Dobrý den, já používám na odbourávání vláknité řasy přípravky od VODNÁŘE, snad to sem mohu napsat - není to reklama, a na nich je uvedeno, že pro lepší účinnost je potřeba nejdříve snížit ph a poté použít přípravky. Používání kyseliny, docela i... celý příspěvek >
Udírny Thermowind, 26.10.2018
Zdravím. Já jsem kuupil udírnu z Muntfield. O víkendu tam vyzkouším klobásky (včera jsem plnil) a kousek boku a kotlety. tak jsem zvědav.  Snad nebudu zklamán. Ta udírna Borniak se mi moc líbí. Především to podávání štěpků. Kterou máte a kde... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 23.8.2018
zdravím. Chci se s odstupem času zeptat, zda se vám podařilo vyrobit aromatickou pálenku. kde byla chyba, V dvouplášti bez míchání, deflegmátoru, anebo v odběru jádra pod 40 procent?
Koupě automatické pálenice, 22.8.2018
Na foru ZAHRADA a DESLIK byla tato problematika již podrobně řešena. nutno si to pročíst.  Ještě krátce: AABRATEK se dá sehnat i s dvouplášť. kotlem a jde s tím pálit kvas z ovoce tak i kvas tekutý. Musí se to ale umět. Pokud si pořídíte... celý příspěvek >
Roubování za kůru 2018, 12.4.2018
Letos byl nástup jara trochu pozdější, v březnu byly mrazy a všechno je posunuto o pár dnů až týdnů. Chtěl bych se zeptat jestli letošní roubování švestek za kůru v květnu nebude pozdě? Většinou roubuju za kůru koncem dubna.
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Děkuji, to je dobré srovnání. Jestli mohu - u té Makity se vkládají 2 akumulátory. Předpokládám, že by měly být oba stejně nabité (to jsem se nikde nedočetl). ˇPokud ano, je to trochu nevýhoda, na druhou stranu je lze použít i do veškerého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika