Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malá pomologie, 13.5.2013
Zrovna hrušky mám 2 vydání a jsou totožná. V
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
Pravidla tu jsou. Např. zákon č. 219/2003 Sb. To ale neznamená, že se podle nich všichni řídí. Ta EU směrnice je opravdu vtipná. Tohle nemůže projít. V
Slivoň Hollywod, 12.5.2013
Myslím, že Hollywood je červenolistý myrobalán. Něco jako Prunus cerasifera ´Nigra´, Mykla ap.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 2.5.2013
Moc jsem nepochopil, proč chtějí zakázat neonikotinoidy. Když se podívám na etiketu mospilanu a calypsa, není o jedovatosti pro včely žádná zmínka. Navíc proti některým škůdcům (vrtule třešňová) to je jediná možnost. V
Podnož Mykoa, 28.4.2013
Když už jsem do toho zabředl, připojím vysvětlení k popisu Česko-slovenských podnoží. My - myrobalán-Ko - kocmanovi - A - vegetativně množená. Generativně množené podnože se značí číslem. Podobně jsou značené jabloně, slivoně, mahalebky,... celý příspěvek >
Podnož Mykoa, 28.4.2013
Omlouvám se za dezinformaci. Mykoa opravdu existuje. K ní nemám žádné informace
Podnož Mykoa, 28.4.2013
Nechtěl jsem reagovat jako první, protože se slivoněma nemám moc zkušeností... Nikdo nereaguje, tak to načnu. Asi to bude MY-KL-A. To je vegetativně množený červenolistý myrobalán z Klčova. Proti semenáči myrobalánu je vzrůstově na úrovni... celý příspěvek >
Angrešt Zlatý fík - je opravdu rezistentní?, 18.4.2013
není V
"Nádor" na kořenech, 15.4.2013
Asi Agrobacterium tumefaciens. Nesázel bych to. V
Roubování, 14.4.2013
Zatírání u roubování bych nepodceňoval. Minimálně je vhodné na roubované větvi opatlat okolí roubu, špičku roubu po řezu na pupen a obvod rány. To se provádí štěpařským voskem. Zamatlání dřeva balzámem už není tak podstatné, ale má to také pozitivní... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 11.4.2013
V případě meruněk bych se bál uplně jiných patogenů (Monilia, Pseudomonas ap.) Toto vážně není problém. V
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2013
Ne, je to Nectrina cinnabarina. Nektriové zasychání. Je to saprofyt. Napadá jen odumřelé a poškozené dřevo. Rakovinu způsobuje N. galigena. V
Opylení jabloně, 8.4.2013
Barborky z květů jabloní nelze snadno vyrobit. Jabloňové pupeny jsou o dost složitější než květy peckovin. Květy jsou ve smíšených pupenech obsahující mimo květenství i listovou růžici... V
"Kožené" jablko, 7.4.2013
Mimo Kožené renety zimní existuje i Kožená reneta podzimní. Je k jídlu od října do března. Trochu podzimnější by měla být Burchardtova reneta. V
Opylení jabloně, 7.4.2013
Můžete někde nařezat rouby jiné odrůdy a hned je strčit stávající jabloni za kůru. Budete mít opylovače do příštích let, jestli hodláte jabloň takto rychlit každoročně. V
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika