Příspěvky uživatele - 6.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablko Red Devil, 4.4.2013
Našel jsem stránky, kde je jako červenodužnatý popisován rodič této sorty (Discovery). Nikdy jsem si při konzumaci této odrůdy nevšiml, že by byly červenější než jiné letňáky... Takže asi žádný zázrak. V
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 1.4.2013
Není. Je to něco uplně jiného. V
Bizarni jablon se 7 sikmymi terminaly (samohaná otazek a odpovedí), 26.3.2013
Strom se potřebuje uklidnit. Potřebuje trochu víc prostoru. Zaštipováním v jednoletém dřevě u takhle bujného stromu vede k zahušťování koruny. To není potřeba. Zdá se, že dvouleté vlky slušně obrostly - nebude to Rubín. Kdybyste je pozakracovala,... celý příspěvek >
Stará jabloň - jak stříhat, 26.3.2013
Samozřejmě, že se to stává. Především, když se terminál zakrátí, namrzne ap. Každopádně smysl pro řád v koruně se v průběhu dospívání stromu mění. V.
Očkování vegetativně množených podnoží, 25.3.2013
Dřevité řízky se odebírají v zimě. Pro tvorbu kalusu potřebují nahřát bázi. Na jaře se naškolkují, udělají kořeny, prochcípou a na konci vegetace s nima lze zase hýbat. Váš systém mi moc nesedí. Před vyrytím a očkováním (v srpnu v ruce) se... celý příspěvek >
Topaz - výchovný řez, 25.3.2013
Vrátil bych stromek do špičáku. Tzn. ořezat větve a znovu říznout na korunku.
Stará jabloň - jak stříhat, 25.3.2013
Rozvedu trochu přirozenou korunu jabloní. Nejčastější tvar soliterně stojících jabloní je polokoule. Přísnou hierarchii v koruně si udržuje strom v juvenilním stadiu. Má jasný terminál a podřízené větve. Roubované stromy neprodělávají juvenilní... celý příspěvek >
Očkování vegetativně množených podnoží, 24.3.2013
Mě zase přijde logičtější naškolkovat zakořenělé řízky a v srpnu je v terénu naočkovat.  Ty řízky se odlistily? Jak vysoké byly špičáky příští rok? Věřil bych, že v Kalifornii na panenské půdě pod závlahou ten rok pěstování ušetříte, ale... celý příspěvek >
Stará červená letní jabloň, 24.3.2013
Beuty of Bath, Mr. Gladstone, Hedvábné červené letní... V.
Očkování vegetativně množených podnoží, 24.3.2013
Můžete napsat, kde jste ten druhý způsob viděl? Bylo to v ČR? V
Očkování vegetativně množených podnoží, 21.3.2013
To se teda očkovalo Forkertem? Nebo se snad stromek přesadil za vegetace?.
Očkování vegetativně množených podnoží, 21.3.2013
Po naočkování na letorost, se očkovanec přesadil? Není rozumné přeszovat stromek, ze kterého má vzniknout silný špičák. Porušením kořenové soustavy není žádoucí. V
Kdy stříhat palmetu?, 21.3.2013
Nevím, které konkrétní video máte na mysli. Můžete být konkrétnější? Tanners Orchard je název ovocnářského podniku.  Vřetenovitý zakrsek není štíhlé vřeteno. Potřeba opory je dána podnoží nikoli tvarem. Pásovou výsadbu bych do diskuse o... celý příspěvek >
Určení keře - podobné Parrotiopsis jacquemontiana, 20.3.2013
Myslíte Cornus kousa? V
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 20.3.2013
24.3. by u nás podle Norů mělo být -14. To je pro napučené pupeny peckovin docela ťafka. Takže já zas tak nejásám. V
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika