Příspěvky uživatele - 156.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnede skvrny na retazi, 2.10.2012
Olej je v pořádku a na nic nešahejte a nenastavujte. Vaše fleky na řetězu udělalo to, že řežete barevné dřevo (třešeň, višeň, švestka), až budete řezat čisté, fliečky zmizí.
Hnede skvrny na retazi, 1.10.2012
Ty hnědé "fliačky" jsou špína   Optimální teplota lišty má být menší, než teplota kalení, to většinou nemá lišta ráda, poznáte to podle to, že se vám začně od lišty kouřit a okraje lišty začínají černat, což je nevysší čas přestat řezat a... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
Já v tom vidím velkou nesrovnalost, aby obyčejná farma Stihl 270 točila 15600 to se mě nechce zdát a u té 242XP píšou 15500, ale s ohledem na otáčky 266 v tom vidím taky podivnost http://www.dlg-test.de/pbdocs/4599.pdf a u té dolmarky vám... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
14000ot. je základ, ale 500ot tam skočí díky funkci Revboost, kde pila po stisku plynu vytočí na 14500ot. a pak ubere na 14000, je to funkce na větve. Nic to nemění na tom, že pila ty otáčky co jsem psal točí. Mohl by jste mi říct, která že to pila u... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 27.9.2012
Jak už jsem psal, 562 bude lepší když začne pile docházet dech, např. s dlouhou lištou, tvrdé dřevo atd. pak má jinou charakteristiku a je silnější, jinak mají (až na ten setrvačník, kliku a ložiska) stejné motory a vrchní pásmo točí stejně. Potom je... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 25.9.2012
560XP je nová pila, ale ve své podstatě vytuněná 357XP. Pozdravujte servisáky, podle starání se o zákazníka poznáte co jsou zač  , pak se jich zeptejte kolika lidem praskla klika na 357XP a zjistíte, že to nebude tak hrozné. Porovnávat 576... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 25.9.2012
Nějaké tabulky, dá se z nich vyčíst, že například spotřeba benzínu bude menší u Stihl z důvodu absence RevBoost v případě řezání kmenů bude ale spotřeba stejná, protože HQ 555 má stejný motor, nemá RevBoost a žere míň, takže záleží na dřevě. Stihl... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012
Ctěl bych se zeptat Jaroslava jak se mu zdá nová Huska ve srovnání s MS361W a MS460 a jestli je s nimi spokojený??? Pak mě taky zajímá, proč máte Jaroslave na nové pile takovou škaredou lištu ??? A poslední dotaz, proč jste si dával na... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012
To bohužel nevím  ale po přenastavení se mě drasticky zlepšilo startování za tepla a za studena už stačí 2x zatáhnout než to zabublá, předtím 3-5x. Pila tak jak byla, byla nastavená už z výroby. Pravdou je, že mi chytla vždycky, akorát teď... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Vhodnější obrázek jsem nenašel, tak se omlouvám, ale i z tohoto to doufám pochopíte. Sundáte ten černý kryt kolem ventilátoru a mezi zapalovacím modulem (modrá krabička) a ventilátorem bude takový jakokdyž magnetek a mezi ním a druhou stranou musí... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2012
Řeči o spolehlivosti jsou nesmysl a nebral bych na ně zřetel, servisně jsou 560XP, 555 naprosto v pohodě a každej profík co si ji koupil v prodejně kam chodím (5 lidí) si ji chválí a nikdo tam ještě nic neměnil a neopravoval, jedinej já jsem tam šel... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 22.9.2012
Na 560 jsem dnes (vlastně už včera) zkontroloval odtrh a nastavil jak má být a voialá, pila mi chytá úplně na drc jak má, takže stačí zkontrolovat a kdo má se startováním problém, tak přenastavit, případně za tepla jednou zmáčknout bublinu. S pilou... celý příspěvek >
Po jaké době dochází ke klíčení travního semene?, 17.9.2012
Dobrý den, Já sel letos koncem srpna, parková směs vážená bez,,etikety" půdu jsem jen zryl a uhrabal, poté rozhodil semena snaha byla rovnoměrně po celé ploše cca- 20m2 vím není to moc.Asi za 5 dní už lezly první,,vlásky". Půdu jsem... celý příspěvek >
Zkušenosti z řetězovou pilou na akumulátory, 7.9.2012
Kravaťák rozhodne, že jsme malý trh a akupily i např. 562XP se sem nebudou dovážet a hotovo, bohužel  Pokud jste si koupil nejsilnější baterku, tak je to jak píšete a mám tu samou zkušenost, nadělám s ní na jedno nabití vozík za auto a to i... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 31.8.2012
Takže máte po deseti měsících prakticky novou pilu, která nemá vadu, je vyladěná k dokonalosti a bezproblémů nahradí 372 a 365. Ten válec potažmo i tu nádrž a odlišnosti by chtělo někde nafotit nebo vyštrachat na netu, je to zajímavé. Dík za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika