Příspěvky uživatele - 169.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalač, 15.3.2013
           Hrozně rád bych vysvětlil zmíněnou kvalitu materiálu. Ta není jenom o kvalitě oceli. Je také o jejím zpracování - hlavně kalení. Tvrdá zakalená hlava nástroje (sekera, ocelový klín, majzlík... celý příspěvek >
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 28.4.2012
když to okrájím, tak kyselé není, i tak myslíte, že je v něm nějaká složka k otrávení?
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 28.4.2012
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu. Při uzení mi maso i klobásy zkysly, četl jsem zde čím by to asi mohlo být způsobeno, ale zajímalo by mne jestli je možnost maso nějakým způsobem zachránit, doudit, či jinak upravit. Díky za... celý příspěvek >
Jaky navijak za S 50?, 12.2.2010
Nad toudle možnosti jsem take uvažoval, jenže sehnat navijak ze zila za rozumnej peniz mi přijde nemožně Přemyšlel jsem nad nějakym tovarní vyroby.
Výběr tlakové myčky, 23.7.2009
A doporučíte mi nějakou konkrétní? Cca do 3000,-
Výběr tlakové myčky, 20.7.2009
Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem myčky. Docela mě zaujala myčka ETA 681990000. Potřebuji jednoduchou myčku, která si poradí s autem, sekačkou, kolem, čištěním chodníku od mechu... atd. Myslíte, že je to dobrá volba? Díky za odpověď.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 10.9.2008
Pěstuji druhým rokem, výška 400 mnm, mrazová kotlina. Na zimu jsem zakryl 20cm suchého listí a stříškou aby do toho nepršelo. Zima byla mírná, nevím co tedy bude dál Zatím je to opravdu nádhera, pokud nepřežije nemá pro mě cenu, ctím jen silné... celý příspěvek >
Pivoňky, 15.6.2008
Toto téma zde již poměrně podorobně "šlo" a tak doporučuji nejprve  https://www.zahrada.cz/forum/trvalky/jak-presadit-pivonky-5708/?retezec=jp.. a teprve potom pokračovat doplňujícími dotazy.
Komáři - žáby, 8.6.2008
Na komáry stačí spolehlivě rybičky, podle velikosti jezírka vyberete druh, počet a velikost. Levné a spolehlivé a nemusí to být nic extra ušlechtilého a drahého. V podstatě Vám poradí ale i obstará každý rybář, pár plotiček, ježdíků nebo okounů... celý příspěvek >
Liliovník tulipánokvětý, 26.5.2008
Vážený příteli (host 178.175), vidím že smysl pro legrácky vám nechybí. Ujišťuji Vás ale, že osazenstvo vetšiny BZ má do vyhynutí daleko. K zimovzdornosti L. čínského bych se ale ještě rád vrátil. Především bych Vás prosil, pokud je Vám známo, o... celý příspěvek >
Liliovník tulipánokvětý, 24.5.2008
Ten pán co si pořídil Liliovník čínský by si měl raději pořídit Liliovník Hauerův. Ten čínský mu jistojistě nakonec zmrzne ale u toho Hauerova se ještě zahřeje. Před lety jsem viděl na "zahradě čech" v LT prodávat Liliovník čínský... celý příspěvek >
Přesazení borovice ze semen, 23.5.2008
Vážená pěstitelko, borovice, to je dost široký pojem. Odhaduji to tak na stovku druhů. Jen u nás se pěstuje cca dvacet druhů. Navíc je tu moře zahradních forem včetně čarověníků.Jejich nároky jsou značně odlišné, jejich vzrůstnost také. Pokud by jste... celý příspěvek >
pivoňka - mravenci, 15.5.2008
S mravenci si moc hlavu nelámejte. Oni tam chodí mlsat sladký nektar z poupat a květů. Někteří autoři se domnívají že by mohli přenášet spory plísní. Osobně se domnívám, že s ohledem na jejich "dolez" to je možné jen tehdy když už tam někde... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka - zasychání květů, 15.5.2008
Vážená paní Danielo, jistě jen přehlédnutím názvu diskuse jste doporučila odstraňování nadzemních částí na podzim. U pivoněk dřevitých (tedy sekce Mountan) a některých meziskupinových hybridů se to takto nedělá což ale předpokládám, že víte a... celý příspěvek >
Hubení lýkožrouta smrkového, 7.5.2008
Jediná cesta, dle mého názoru je hubit, chytat, odpuzovat hmyz ve stádiu kdy přelétává. Ze dřeva jej dostanete opravdu jen tak, že to spálíte  ( to tedy asi není pro vás řešení). Pár broučků strom nezničí a poškození se zahojí. Je nutné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika