Příspěvky uživatele - 43.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď se záhonem, 7.10.2013
Dobrý den, měla bych dotaz jak správně postupovat po sklizení zeleniny. Všechno už jsme zlikvidovali(rajčata, okurky, celer, papriky,..) a chceme to zrýt. jen nevíme jestli teď na podzim nečim pohnojit nebo stačí až na jaře, když pohnojit tak... celý příspěvek >
Opět krtonožka, 9.5.2013
Dobrý den, také by se mi hodil nějaký tip, jak na ně, všechno nám sežerou. Venku musíme mít vše v nádobách, aby nežraly kořeny, ale dostaly se nám už i do skleníku. Děkuji
U vám také raší česnek?, 15.4.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, čim stříkáte česnek proti háďátku. Bylo nám řečeno že stačí Karate, je to pravda? Děkuji
U vám také raší česnek?, 29.3.2013
Dobrý den, je v pořádku, že nám česnek pořád nevylezl?Sázela jsem přelom listopadu a prosince. Děkuji
Zelenina na poli, 5.2.2013
Dobře děkuji, nechám si to zvorat traktorem od souseda, snad to tedy udělá dobře. Děkuji za rady
Zelenina na poli, 5.2.2013
Chtěla jsem to postříkat kvůli té luční trávě, nebo to stačí jen zvorat a pak hold ručně vyplít? Na podzim jsem bohužel nevěděla že mi bude pole poskytnuto. Zakladatelka
Zelenina na poli, 5.2.2013
Dobrý den, dostala jsem letos k dispozici pěstovat na poli zeleninu, budou to :brambory, cibule, cukety, dýně, růžičková kapusta. Prostě to, co nepotřebuje denně zalévat. Na poli je zasetá luční tráva, už 6 let se na tom poli nic nepšstovalo.... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, také vkládám náš krb. Splňuje vše co jsem chtěli. Vyšel nás levně, cihly jsme měli za 15 kč jednu, komín z plechu jsme udělali doma, rošt nás stál 500 a betonové desky jsme udělali ze zbytků od známých. Nejdražší na tom byly asi ty lícové... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 7.8.2012
Dobrý den, můžu se tedy zeptat jak se pozna zralý meloun? Děkuji
Sousedské poměry, 18.6.2012
No nám jdehlavně o ten hnůj, ty slepice jsou sice nepříjemné, ale nevadí nám, když tam bydlel děda(už je 7 let po smrti), taky tam měl slepice. Ale ten hnůj je opravdu neskutečný. Přemýšleli jsme jít na městský úřad a zeptat se tam, ale bojíme se aby... celý příspěvek >
Sousedské poměry, 18.6.2012
Dobrý den, mám problém a chtěla bych se zeptat, jestli mi někdo neporadí. Bydlíme v bytovém domě a ke každému bytu je i zahrádka, kterou máme v pronájmu od pozemkového fondu. Podotýkám, že je to sídliště, kde jsou paneláky, 3 rodinné domy a naše... celý příspěvek >
Nemoc hadovek (okurky), 7.6.2012
Skleník jsme vykouřili, ještě teď ráno jsme okurky s přítelem kontrolovali a žádná sviluška na tom není. Mají to pouze 3 okurky z 11, a mají to jak Saladin tak Superstar.Rostliny se vyvyjely normálně, jako ostatní, akorát teď udělaly tohle. loni jsme... celý příspěvek >
Nemoc hadovek (okurky), 4.6.2012
Odpoledne okurky vyfotím, dělá se to na starých i nových listech. Napíšu i název hnojiva, které používáme. A ano jsou žluté s tmavými žilkami. Děkuji
Nemoc hadovek (okurky), 4.6.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máme ve skleníku okurky hadovky(saladin, Superstar F1, neroubované, vysazovali jsme v dubnu), už i sklízíme, ale máme světlé listy, prý to chce železo, hnojíme hnojivem na list i zálivkou(už měsíc) , ale... celý příspěvek >
Neznámý zvuk na zeleninovém záhone, 24.5.2012
No aby jste o rajčata a ostatní zeleninu nepřicházel, dejte kolem zeleniny buď květináče bez dna, nebo cokolik, at je to alespon 3-5 cm nad zem a 10-15 cm pod zem,(my dávali nopovou folii, nebo lino, udělaly jsme kruh kolem zeleniny) dáváme na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika