Příspěvky uživatele - 43.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek bahenní, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Tak včera mi konečně vykvetly. Tak posílám foto
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 24.8.2011 Obsahuje fotku
Tak včera konečně vykvetly. Musela jsem ho hned vyfotit a pochlubit se 
Ibišek bahenní, 21.7.2011
Dobrý den, koupila jsem si v roce 2009 na podzim ibisky, na zimu jsem je serizla, obalila vetvemi, aby nezmrzly, na jare 2010 odkryla a v srpnu 2010 už krásně kvetly, musíte jim dát čas, kvetou až takhle konem července a spíš v srpnu.Ve 2010 na... celý příspěvek >
Prázdná kytičková zahrádka, 18.7.2011
Dobrý den, mám dotaz, loni jsem si založila zahrádku, mám tam kostace, lilie, mečíky, levanduli, hyacinty, tulipány, narcisy, jenže kromě levandule a mečíku, mám již všechno odkvetlé, když jdu na procházky,  všude to jen kvete a já to mám takové... celý příspěvek >
Pergoly, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se pochlubila naší pergolou, zatím to ještě není hotové, ale snad do konce prázdnin bude. Všechno jsme si dělali sami za pomoci kamarádů. Včera jsme dodělali podklad pod zámkovou dlažbu.
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 17.6.2011
Kečup : 2kg rajčat,  ¼ kg jablek, 3 velké cibule,  3 papriky, 2 feferonky, 2 lžičky sladké papriky,  1 lžička pálivé papriky,  5 hřebíčků, 10 kuliček nového koření, 10 kuliček pepře, 1,5 lžíce soli palička česneku, 3... celý příspěvek >
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 16.6.2011
Dobrý den, babička dělala úžasný kečup, doma snad někde najdu recept a hodím vám ho sem :-)
Co z rajčat - kečup, pomádu nebo omáčku?, 14.6.2011
Dobrý den, ja si dělám základ pro rajskou omacku.Do hrnce dam varit rajčata i se slupkou, cibule, nove koreni, celý pepr, bobkový list.Varim do uplneho zmeknuti, potom rozmixuju rucnim mixerem, prepasiruju pres cednik a naleju do sklenic a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika