Příspěvky uživatele - 43.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazalka, petržel a jiné bylinky, 20.1.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné vysadit do truhlíků bazalku, petržšl, pažitku a jiné bylinky a později je přesadit do zahrádky, Chtěla bych mít ted čerstvé bylinky, ale nevím, jestli mi přežijou do května doma.Potom bych je ráda... celý příspěvek >
Vánoční hvězda, 17.1.2012
Dobrý den, take mi vsichni rikali, jak je to slozite a ze se mi to nepovede, ze to chce zakryvat atd. Je to asi 3 roky, co mam porad stejnou vanocni hvezdu, po Vanocích ji dám do pokoje pro hosty, kde neni tak velke teplo, tak kolem 18 stupnu, dam ji... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 16.1.2012
Také nam jich pár vylezlo. Co to znamena?Je neco spatne. Sazela jsem az v prosinci
Odrůda rajčete, 13.1.2012
Odrůdu Cuor di Bue jsme dali loni poprvé. Narostly krásné velké rajčata, avšak, nedozrala nam ani půlka. Plísen byla rychlejsi, i když jsme stříkali. Přišlo mi hrozně moučnaté. Na chut nebylo spatne, ale letos ho urcite nedame. Budeme se drzet... celý příspěvek >
Problém se zelím, 25.11.2011
Takže mám zelí vyhodit?
Problém se zelím, 24.11.2011
Dobrý den, zalí mám naložene od září, ale ted se mi na zeli objevil nahore bilý povlak(jakoby plisen).Nevite co s tim?
Sekání trávy, 11.11.2011
Dobrý den, chci se zeptat, je mozne jeste ted posekat travu?Nebo by ji to ublizilo, mame ji docela vysokou, nekde i 10 cm.Díky
Problém se zelím, 7.11.2011
Tak jsem byla vcera ochutnat to naše zelí, a je výborné. Mám z toho hroznou radost. Děkuji všem za rady
Problém se zelím, 2.11.2011
Když jsme zelí dělali, bylo v tom sklepě tepleji, a taky jsme ho nechali 5 dni doma, takže v pokoji bylo okolo 20 stupnů, potom jsme ho dali do toho sklepa, kde bylo okolo 15 stupni, ted když je venku větší zima, je tam mezi 8-10 stupni. S tou... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
Ten igelit tam je protože se nam podařilo rozbít pokličku na zelnák, tak ho tam mame aby se tam nedostali nejaké zvířata a nečistota. Až přijedu domu, tak ho sundam a dam tam normální pokličku od hrnce. A do žlábku naleju vodu, obden ho chodíme... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
Takže myslíte, že mu mám dát ještě šanci?Jak dlouho asi tak trvá celý proces kvašení. A těmi jablky jsem něco zkazila??Zkusím odebrat tu horní vrstvu a ochutnám zespoda
Problém se zelím, 1.11.2011
DObrý den, i já mám dotaz ohledně zelí. Zelí jsme nakládali 28.září, nakrouhali ve vanicce, dali jsme sůl a kmín, nic víc. Napěchovali ho do kameninového sudu, vyrstvy prokládali vinými listy a jablky, nahoru dali igelit, na ten jsme nalili vodu a... celý příspěvek >
Tráva, 21.9.2011
Dobrý den, o víkendu má být hezky tak by jsme chtěli zrotovátorovat plochu po foliáku, který jsme zrušili a zasít tam trávu, myslíte že ještě můžeme, nebo máme raději počkat na jaro?Myslím jestli to ta tráva ještě stihne, aby nevyrostla a hned... celý příspěvek >
Pergoly, 2.9.2011
Trámy jsou ze starého baráku, rozměry jsou 13x13cm. Vzdálenost na konec střechy je 130 cm. Když se dělala střecha stáli na těch prknech chlapi co měli 90 kg. Tak snad nenapadne nikdy tolik sněhu aby se nám to neprohnulo . Jinak už máme i podlahu... celý příspěvek >
Svilušky + puklice na phalae nopsisu, 24.8.2011
Dobrý den, take jsem to měla na orchideji, ja si koupila Biool, nejdrive kytky osprchovala, potom nastříkala postřikem z Bioolu a ještě jsem musela prolít hlínu silným roztokem, protože se to drží i v hlíně. Pomohlo to. Jsou pryč. Taky jsem si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika