Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahřívání udírny, 29.4.2012
tak to není zač, jako radu sem můžeš hodit recept-kolik a jakého masa, jakým strojkem jaká a kolik soli atd.doba uzení a teploty... díky Tonda
Nahřívání udírny, 29.4.2012
no párečky vypadají luxusně a věřím že i tak chutnají
Identifikce houby ze skleníku, 29.4.2012
taky jsem měl ve skleníku takovou houbu a pojídali jsme ji... nějaký žampion to je a podle mne tmavne teplem
Nahřívání udírny, 29.4.2012
Ano, nahřívat můžeš jakým koliv dřevem, třeba smrkem a smrkem můžeš taky udit, né sice moc, ale jde to, třeba tak 40% smrku a zbytek tvrdého ovocného dřeva.Pozor na vyhasnutí ohniště a použití papíru, papír způsobuje hořkost masa.
Domácí šunka, 21.4.2012
pokud se vám podaří vzduch do střeva nedostat, nemusíte propichovat,maso se nevaří,takže střevo by nemuselo prasknout,můžete si ho dát ještě do sáčku,pro jistotu, při chlazení můžete střevo otáčet, ať je všude stejně masa a aspiku
Jak na mladé kuřice u začátečníka, 20.4.2012
slepice takhle do sebe doráží a jak píšete, hledají místo, ikdyž jsou větší, ale časem to utichá
Stárnutí oleje, 20.4.2012
je to tak, ale neřeším to u křoviňáku nebo sekačky jinak se to dočtete na stránkách o olejích
Dotaz k chovu kozy domácí, 20.4.2012
ano, k tomu pastva-pozor na stromky, ožere je, jinak spase všechno, samo,že když si může vybrat, tak si vybere
Drátovec, 20.4.2012
díky za zprávu,možná už tam nebude žádný, snad nejsou ve velkých koloniích, když jsem obdělával pole po bramborách, tak snad na metr čtvereční byl jeden, ale člověk nevidí všude a může se to lišit, že..
Nový trávník a v něm jetel, 19.4.2012
taky jsem se zbavil jetele častým sečením, ikdyž mi nevadí
Čím natřít nový skleník, 19.4.2012
mám z polykarbonátu jen střechu... konce jsem zalepoval silikonem, je to lepší, když tam zateče voda, tvoří se pak povlak nebo řasa mohou tam vlézt škvoři nebo podobná havěť a už nevycouve a jak to pak vypadá, že.Díry jsem vrtal a pomaličku, vrták se... celý příspěvek >
Setí míchaného obilí na seno, 18.4.2012
seno se suší z trávy, míchat obilí se nedá, každé má svou rychlost růstu a jedno zahluší druhé, sejte jedno na slámu a zrno k tomu, jinak na seno je luční směs, jetel
Výsadba ovocných stromů na horách, 18.4.2012
proč čekat na podzim, teď si nasaďte několik kousků
Drátovec, 18.4.2012
zkuste to a uvidíte, někde zkuste dát brambory, čím dříve, tím lépe, za zkoušku nic nedáte-kromě pěti korun-dejte pak vědět
„Tepelné čerpadlo“, 17.4.2012
co tak tahat vodu čerpadlem přes chladič třeba z auta s ventilátorem ze kterého by se teplo bralo a voda by šla zase dolů na ohřátí, hrozí ale zamrznutí při výpadku čerpadla... jen takový nápad
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika