Příspěvky uživatele - 164.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na krtka, 11.4.2012
máme třetím rokem labradorku a co rok, to méně nor a krtinců a letos na jaře si troufnu říct, že zahrada je uklizena, kdekoliv se něco objeví, je tam, krtinec- rozhrabe-ušetří mi práci- a narušitele vyštěká nechá pachovou stopu a krtci se stěhují... celý příspěvek >
Výsev okurek, 11.4.2012
sadím okurky tak, že do jamky dávám tři semínka a nechám všechny růst... ale na metr zeminy mám půl koleček hnoje 30 cm v zemi, okurky potřebují teplo a hnůj teplo dává, pak rostou i ve třech, samo,že můžete sadit po jedné sazeničce a bude rodit, ale... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
na folii je to nakresleno nebo se jedná o pokus, jestli nekecám?
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
není zač, oko možná mám trochu vycvičené, protože se zajímám o focení... ale je to opravdu poznat, jako by jste viděli dvakrát, ale mám tabuli ještě pokrytou foliema, takže po sundání je karboš jako nový, může se stát, že pokud máte dveře už bez... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 11.4.2012
nevím, jestli by to šlo nafotit, ale je to opravdu tak, jak jsem psal, je tam širší odraz, když je uv filtr dole a nechráněná vrstva nehoře k slunci a odrážíte světlo do očí, ale co vám to pomůže, když máte tabule namontované, že...
Stálé kňučení, 10.4.2012
zkuste vzít plyšáka a vymydlit s ním nějakou fenku, pokud možno s mladýma a toho plyšáka pak dejte štěněti, chybí máma-na spaní to bude určitě klid
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
když si svítím odrazem od slunce do očí, tak deska nakloněná na slunce dává jednou tolik světla, když je uv deska dole-od slunce skrytá-jako by se světlo odbíjelo dvakrát, díky lamelám, když dáte uv desku k slunci, svítí,jakoby polovičně
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
tak jsem pátral a hmatal a písmo nebo čísla nenašel, ale..mám ještě tabuli po obou stranách pokrytou folií, ale tu vy nemáte, takže zase nic... protože to jde poznat po sklonění proti slunci, což s tabulí na skleníku nedovedete
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
tak jsem byl kouknout a nic mám ještě odřezek a na jedné straně je modrá folie, označena uv a druhá bílá písmo?,jdu znova
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
mám taky 4mm, ale pamatuji si, že při montování na pohmat byl rozdíl už jenom v tom, že byl vroubkovaný... jednotlivé lamely byla znát hmatem a z druhé strany ne... jdu se podívat...
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
mám střechu skleníku z polykarb. a jen jedna strana je uv chráněna a mám ji dobře, zašel bych se podívat, jaká je tam barva nebo kolik mm máte tabule?
Velké vole, 8.4.2012
zkuste jí to prohmatat, jestli to má výrůstek nebo něco uvnitř, někdy slípka sežere i kus hliníku za špekáčku a to nestráví a časem pojde... jak se pozná veselá slepice?
Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?, 8.4.2012
slepice se pořizují stejně staré, pak bijí staré ty mladé, většinou jedna zastoupí kohouta a je dominou, jinak je kohout zbytečný, musíte slepice sledovat, někdy jsou schopné umlátit nejslabší slípku, tak ji ochránit a nechat bokem zesílit a nažrát,... celý příspěvek >
Slepice leží, 7.4.2012
musí dostávat napít, namočit zobáček do misky s vodou a několikrát nebo přímo pár kapek vlít do krku, jinak je po nich
Založení skleníku, 7.4.2012
skleník nemůžete postavit v bažině, aby jste ho odvodňovali... já měl vodu v 70 cm pod povrchem, tam přišel boton s kamenama
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika