Příspěvky uživatele - 144.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Mě se u rajčat před měsícem objevila skvrnitost, postupovala dost rychle. Postříkal jsem je Dithane (mankozeb), pořádně, do skanutí celou rostlinu ze všech stran, samozřejmě se smáčedlem. Postižené listy jsme otrhal. Plíseň zmizela. Asi po 3... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 22.8.2014
Ke zdejší zbytečně plamenné při zda-li použít smáčedlo či nikoli a zda-li je to dobrá nebo zlá chemie: Každý kdo si o mimokořenové výživě přečetl aspoň něco ví že nepoužít moderní organosilikonové smáčedlo je hřích! Jako důkaz vám poslouží... celý příspěvek >
Totální chloroza i přes použití chelátu železa, 5.8.2014
Už se někdy někomu podařilo vyléčit chlorózu postřiky na list??? Ani opakované aplikace Fytovitem a Harmonie-Fe (citrát) s použitím supersmáčedla (stříkáno víc než do skanutí) nikdy nic nepřineslo. Myslím že postřiky kovy nemají žádný smysl... celý příspěvek >
Hnojení na list - kdy a čím?, 1.8.2014
VJK má s vysokou koncentrací hnojiva při aplikaci na list pravdu. Foliárně se vstřebá jen mizivé množsví - to není jako zálivka kdy ke kytce hrknete kýbl vody. Při koncentraci 0,1% je v litru vody 1ml hnojiva tj něco přes 1 gram. Každým... celý příspěvek >
Kosti, močůvka a jiné alternativní zdroje fosforu, 4.6.2014
Nejsilnějším organickým zdrojem fosforu na naše trhu je "kostní moučka ke hnojení" s obsahem P jako P2O5 min.20,0% Dále jsou velmi bohatým zdrojem P fosforečná guána. Na našem trhu je k mání značka Guanokalong s obsahem P2O5 10% (dříve 15%).... celý příspěvek >
Wuxal Calcium - zálivkou?, 31.3.2014
To víte že můžete i zálivkou. Něco vápníku rostliny vstřebají přímo kořenovými špičkami a zbytek se naváže na sorpční komplex kde bude k dispozici později (na rozdíl od nevyužitého dusíku který se vsákne do spodních vod - proto hnojit s... celý příspěvek >
Symbivit, 17.5.2013
Moje osobní zkušenost je dobrá, myslím že houby pomáhají rostlinám efektivněji "dolovat" živiny z půdy (platí u těch méně úrodných).
Stavba udírny s grilem svépomocí, 17.12.2012
Zdravím všechny, předem bych chtěl říct, že obdivuji vaši zručnost, jsou to tu samé nádherné výtvory. Já takový fortel zřejmě nemám, micméně, posbíral jsem odvahu a na jaře bych se do něčeho podobného rád pustil. Jelikož jsem naprostý laik a... celý příspěvek >
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 4.5.2012
Bohužel, tak nějak jsem si myslel, že to bude. Budu to muset nějak pořádně zafixovat. Ještě se chci zeptat, jak je to se samotnýma tyčkama. Stačí jim zapíchnutí těch cca 20cm, aby rajče udržely a nevyvrátily se?
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 4.5.2012
Chci se zeptat, není problém u rajčat v kýblu, že vítr vyvrátí rostlinu i s tyčkou, protože tyčka není až tak hluboko, popř. že se převrhne celý kýbl? Chci ty kýble letos poprvé vyzkoušet a mám z toho trochu obavu, protože je chci dát na střechu... celý příspěvek >
Lignohumát, 9.11.2011
Ale bez Lignohumátu by třeba nebyly ani ty jahody a rajčata?!
Rajčata - je to plíseň?, 20.5.2011
Jsem na tom podobně. Jak tedy při výsadbě správně postupovat abych se tomu příště vyhnul? A bude z těch letošních ještě něco, vzpamatují se nebo mám vysadit nové?
Sistema TR 11, 16.3.2011
Dobrý den, rád bych zakoupil nějakou levnější wapku a teď mi do oka padla Sistema TR 11. Líbí se mi na ní, že má regulaci tlaku a indukční motor. Jelikož jsem, ale doposud žádnou wapku nevlastnil, potřeboval bych poradit od zkušených. Píše se u ní... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 10.3.2011
Jen taková odbočka, pokud vím, tak mytí auta saponátem je zakázáno. Kde tedy ty auta wapkou umýváte? Nebo to stříkáte jen vovou?
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 7.3.2011
Ano, s tím tlakem jsem to už také zjistil. A bohužel Nilfisk má nominální pouze 75bar, takže to ja asi velké mínus. Co se týká vstupního tlaku vody, tak nevím jak je na tom Parkside, ale Nilfisk uvádí 0.15 - 10bar. Počítam, že Parkside na tom bude... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika