Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1



host - 144.226 (?)
10.3.2011 12:37

Jen taková odbočka,

pokud vím, tak mytí auta saponátem je zakázáno. Kde tedy ty auta wapkou umýváte? Nebo to stříkáte jen vovou?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 194.154 (?), 7.3.2011 17:44
Ano to je pravda, doslova se píše: Myčka může brát vodu například z nádrže na dešťovou vodu. Hadice pro přívod vody nesmí být delší než cca 5 m. Přesvědčete se, že nádrž s vodou není umístěna níže, než stroj. Druhý konec hadice vložte do nádrže s vodou. Pokud voda obsahuje nečistoty, použijte externí filtr. Jinak, jak to vidíte s tím tlakem? Je těch 75bar takový průšvih nebo je to v pohodě? BTW, dnes sem se stavoval v Lidlu a lidi to tam brali útokem. Každý druhý chlap v prodejně měl v košíku wapku :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 14.77 (?), 7.3.2011 20:09
...tak ako? - skúšal ju už niekto dnes - spokojnosť?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 240.8 (?), 8.3.2011 21:17

Tento vysokotlaký čistič jsem si včera koupil a hned i na autě vyzkoušel. Leskne se jako psí.... Kartáč uvnitř rotuje a nízkotlace umývá s saponátem. Pro oplach jsem nádobku se saponátem odebral (je to i jako rada v návodě) a opláchl auto. Zkusil jsem i vysokotlace očistit vymývanou dlažbu a vypadá to dobře. Dokoupil jsem si i čistič teras a fasád. Ale to nyní při teplotě max kolem nuly dělat nebudu.

vipa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.43 (?), 9.3.2011 19:07

Ahoj taky jsem ho koupil PARKSIDE phd 150 a1 jen mi v tom návodu zarazilo tohle: použití čistícího prostředku na bázi biologicky odbouratelný anionových tenzidů... no tak vůbec nevím jaký saponát tam mám dát.Dík za radu Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.42 (?), 9.3.2011 21:11

Zdravím, taky jsem si v pondělí koupil tuto vapku Parkside a přikoupil i kartáč na terasy. Zatím jsem ji nezkoušel tak jsem zvědavý jak bude šlapat. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.39 (?), 10.3.2011 9:40

Každý anionový tenzid je biologicky odbouratelný tzn. lze použít běžný saponát z domácnosti, autošampon apod. Snad bude dobré použít ten s nižší pěnivostí. Chce to vyzkoušet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.226 (?), 10.3.2011 12:37

Jen taková odbočka,

pokud vím, tak mytí auta saponátem je zakázáno. Kde tedy ty auta wapkou umýváte? Nebo to stříkáte jen vovou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.3 (?), 10.3.2011 21:18
staci si kupit EKO saponat...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.154 (?), 10.3.2011 21:58

No tak to asi težko. Ono nejde o ten saponát jako takový, ale o ropné produkty, které ten saponát rozpouští (benzín, nafta, oleje,...).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.15 (?), 13.3.2011 9:21

Nazdar. Ja som ho tiež kupil a vyskúšal. Prvý problém nastal s pripojením vody. Myčka po natlakovaní vypla a vyrazila prívod vody-teda spätným tlakovým nárazom sa trhol plastový závitový adapter. Ten som vymenil za mosadzný a taktiež ho strhlo a stým i dva závity na prívodnej trubke. Teda dal som naspäť plastový na trochu teflonovej pásky a vymenil som rýchlospojku za otvorenú aby sa tlakový náraz stratil v prívodnej hadici. Začalo to fungovať a adapter už nevytrhlo, mašinka pracovala celkom slušne, vyskúšal som všetko príslušenstvo, šampon aj bez šamponu. Druhý problém nastal s tlakovým vypínačom. Najskôr vypínal normálne, potom občasne a nakoniec už vôbec, teda išlo to trvale. Myslel som či je problem s tlakom vody, ale to nie lebo ak voda chýbala mašinka zvýsila obrátky. Som rozhodnutý vec podať na reklamáciu. Inač som bol s čistiacim výkonom tohto zariadenia celkom spokojný. Macek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika