Symbivit



host - 144.226 (?)
17.5.2013 12:17

Moje osobní zkušenost je dobrá, myslím že houby pomáhají rostlinám efektivněji "dolovat" živiny z půdy (platí u těch méně úrodných).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 6.2.2013 8:10

Ale oponent netvrdí, že je přípravek špatný. Píše: ""Ucinok ak nie je badatelny a jednoznacny nestoji za rec."" A s tím souhlasím. Nemá cenu cpát peníze do něčeho, čehož účinky jsou neprokazatelné (99% různých zázračných vodiček a prášků jak pro kytky, tak pro lidi).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.144 (?), 6.2.2013 8:25

Myslim, ze je to mnohdy prave naopak, lide ocekavaji od pripravku zazracne ucinky a kdyz se nedostavi, tak ho zjednodusene odsuzuji. Samozrejme pokud nebyl nezbytne nutny drive, tak neni nezbytne nutny ani nyni. O Symbivitu uvazuji, zkousel ho nekdo na okurky nebo kanadske boruvky? J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 6.2.2013 8:26

A on ví, že nie je badatelný. Já to nevím, Vy ano?

                   Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 6.2.2013 9:04

To, že jste špatně založil pokus je problém váš, ne můj. Já jsem žádný pokus nezakládal, stejně jako většina lidí, kteří si to koupili. Pak je ovšem hodnocení zcela subjektivní a nemůže být jiné. Mně se Symbivit neosvědčil, resp. neprokázal nějaké kladné účinky. Je to moje hodnocení a nevnucuju vám ho. Ostatně vaše hodnocení  - s pokusem je stejné. Lze tedy konstatovat, že deklarované účinky přípravku se v praxi znateně neprojevily. Já to vyhodnocuji tak, že přípravek je neúčinný a je zbytečné za něj utrácet peníze. Tečka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 6.2.2013 9:23

Měl jste spíše napsat, já to bez nějakého posouzení vyhodnocuji tak, že přípravek je neúčinný a je zbytečné za něj utrácet peníze. Tečka.

        Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 6.2.2013 6:35

Taky trochu nechápu vaši reakci. K věci, použil jsem symbivit loni na rajčata. Jen ten srovnávací pokus nebyl. Protože u nás celý rok lilo, nemohla se projevit deklarovaná lepší přístupnost vody. Takže ani nepomohl, ani neuškodil, řekl bych.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vasice1957 - (10) - 181.246 (?), 6.2.2013 22:09

Velice mě zaráží, že jste se do sebe pustili, já chtěla poradit a ne číst vaše dohádování

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 7.2.2013 6:26

Radu najdete přece v těch příspěvcích. Dva to použili, oba bezvýsledně. Jak si to vyhodnotíte je na vás. A pokud to nechcete číst, nikdo vás nenutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 7.2.2013 9:47

Najhorsie je, ze na rastliny neposobi ani placebo efekt, co je u liekov na ludoch bezna vec. smileyJedine, ze placebo efekt posobi na zahradkarov.

Ale vazne. Ja som raz pri sadeni paprik do zahonu zabudol dat do jamy kompost a hnojivo. Rozdiel v raste a plodeni rastlin bol obrovsky. Mirek tu pisal, ako mu nejaky nepodareny kompost znicil sadenice rajcin. Vplyv bol tiez (podla Mirka) jednoznacny. Ak nie je v tych nasich podmienkach jednoznacny pozitivny vplyv toho ktoreho pripravku, ci je to Symbivit alebo nieco ine, nema vyznam ho pouzivat. Ak je vplyv neurcity a mame problem ho vyhodnotit, nema to vyznam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.226 (?), 17.5.2013 12:17

Moje osobní zkušenost je dobrá, myslím že houby pomáhají rostlinám efektivněji "dolovat" živiny z půdy (platí u těch méně úrodných).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika