Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dřezovec trojtrnný, 19.10.2011
Ten je pěkný. Také mám jeden dřezovec, ale teprve dvouletý a je asi tak 120cm vysoký. Ale už má trny. Na tom vašem žádné nevidím, nebo je to beztrnná forma? Jak je vysoký a jak je starý?
Sekvojovec mamuti, 24.9.2011
Nemůžete prosím vás sem dát fotky vašich soukromích sekvojovců? Já jsem si na zahradě před třemi lety vysadil tříletý sekvojovec a dva roky nepoporostl snad ani o centimetr a letos zatím 70cm. Je vysoký120cm. Také jste to měli tak, že po přesazení... celý příspěvek >
Vysoký jehličnan na zahradu, 17.9.2011
Ještě jsem zapoměl na jinan dvoulaločný, ale to je takový polojehličnan
Vysoký jehličnan na zahradu, 8.9.2011
Vy píšete, že chcete vysoký jehličnan a má být vysoký 4 metry. To je u mě nízký jehličnan. Z těch menších mám na zahradě jen jedli Korejskou. Jinak mám Jedlovec kanadský, Sekvojovec obrovský, dvě Jedle obrovské, Jedli ojíněnou, Cedr libanonský a... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011 Obsahuje fotku
ještě posílám foto
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
ano, to je přesně ten pravý výraz. A když jste mi napověděl, vlastně vše vyřešil, tak jsem začala hledat ve svém květinovém a světě a našla Ruellii macrantha. Jsou to květiny do zimních zahrad, potřebují hodně světla, tepla a vysokou vlhkost vzduchu,... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Vaši trpělivost obdivuji a ještě jednou moc děkuji. Až pokvete, vyfotím, aby bylo vidět, jak se jí daří. Hezký den přeje Jarka
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Všem mám moc a moc děkuji. I já jsem s myslela, že by to mohla být Fittonia nebo Hypoestes, ale mé vědomosti zase až tak daleko nesahají, ale nebyla jsem daleko od pravdy. Jen ty rody tak moc neznám. Ještě jednou velikááánské díky Zdraví všechny... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Díky kamarádko za rychlou reakci, už se mi konečně podařilo se dostat na net a mám hroznou radost. ahojky Jarka
Jakpak se jmenuje?, 7.9.2011
Pane Josefe, opravdu se vám hluboce klaním a děkuji, je to přesně ta květina, kterou mám, byť ještě malou, doma a už se moc těším, až mi tak krásně rozkvete. Budu se snažit, aby se jí u mne dobře dařilo.Srdečně zdraví Jarka ze Šumavy
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011
Díky za vaši námahu, myslím, že určitě na něco přijdete, pozná se chytrá hlavička... dívala jsem se na podpětovité, ale zatím marně... tak vám držím palce... Jarka
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011
i mě to cosi připomíná, snažila jsem se něco hledat, ale bohužel marně. Snad bude někdo vědět, necháme se překvapit. Přesto díky za snahu. Jarka
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011 Obsahuje fotku
Posílám foto mně neznámé pokojové rostliny, sazeničky jsem dostala a nikde jsem se zatím nedočetla, o jakou se může jednat. Pomůže mi zase pan Josef? Díky
Při startování tahá za šňůru, 30.8.2011
Ahoj, dnes se mi vyskytl nepříjemný problém, kdy při startování motor v podstatě brzdím, nebo mi, když by naskočil snadno, šňůru úplně vytvrhne z ruky. Jedná se o starší sekačku s motorem Briggs Stratton Model 10A902. Poradil by mi někdo, čím je to... celý příspěvek >
Neznámá květina, 24.8.2011
Pane Josefe, moc vám i všem ostatním, kteří se snažili mi pomoci, děkuji. Opravdu je to Euonymus fortunei Harlequin, našla jsem ho na netu a je to přesně ono. Zdraví všechny Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika