Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.12.2010
Mám Rixantu, rokulu, rolondu, zlatý fík, mistrál, prima, invicta, chryso, triumphant a karát a nikdy jsem je nijak chemicky neošetřoval a plodí všechny dobře. Mám je jako stromkové.
Záhoračka, 9.12.2010
Mám ji třetím rokem a ještě nerodila, taky jsem na ni zvědavý.
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 6.12.2010
Já bych to zas tak černě neviděl. Souměrný zůstane, když se to bude ořezávat ze všech stran stejně a jen vespod. Nahoře si myslím že to zatím nevadí. Blahočet roste dost pomalu. Přesazovat takto vzrostlý strom bych rozhodně nedoporučil ani... celý příspěvek >
Mám místo na 5 jabloní, které to budou?, 2.11.2010
Discovery, Angold, Rubinola, Rozela, Topaz (Jižní Čechy, 600mnm.)
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 14.10.2010
Třešeň bych dal Burlat a Kaštánku. Švestku Top hit a nebo Elena.
Nariznuty kabel, 8.10.2010
Já bych ho rozříznul a udělal bych spojku. Jestli je do země. Teď koukám že to je jako prodlužovák, tak to by asi nešel navíjet. Nevypadá jako gumový. Na prodlužovák musí být gumový CGSG nebo CGTG a jiné podobné. Tento vypadá jako s plastovou isolací... celý příspěvek >
Rybíz, 6.10.2010
Já jsem zasadil loni na podzim a letos jsem měl docela pěknou úrodu. U rybízů nic moc, ale angreštu bylo spousta.
Koupit křovinořez OleoMac 746T nebo 753T?, 18.9.2010
Mám asi 5 let OleoMac 746T a seču s ním pozemek 40 arů tak 2x do roka. Posečení mě trvá zhruba 8 hodin. Je pravda že jsem z toho docela vytřesený, ale není to tak hrozné. Horší to bylo síct kosou. Pozemek je ve svahu. Ta bubnová sekačka by byla lepší... celý příspěvek >
Změnit ornou půdu na zahradu, 13.9.2010
Není tady někdo kdo zná nový stavební zákon a nebo kde by se to dalo najít?
Změnit ornou půdu na zahradu, 12.9.2010
Chtěl bych se Vás zeptat jestli jde změnit 40 arů oplocené orné půdy na zahradu. Je to mimo zastavěné území. Na životním prostředí tvrdí že se to normálně dělá a že to půjde, ale na stavebním úřadě zase že to nejde. Prý v novém stavebním zákoně je... celý příspěvek >
Živý plot z tújí, 30.8.2010
30-40 cm je správně, na jedné straně je mám 50cm a už je to moc od sebe. Po pěti letech nejsou úplně odspodu spojen´v nepropustný plot. Nejlepší je sázet tři kusy do metru.
Magnolie - pěstování a střihání, 17.8.2010
Dvouleté, které mají do čtyřiceti centimetrů se prodávají okolo 250Kč a pětileté které už kvetou a mají tak metr třicet stojí zhruba 650Kč a větší už jsou samozřejmě dražší. Někde jsou ceny možná trochu jiné.
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
Přesně tak, hadice vůbec nepřipadá v úvahu. Jedině trubka, pořádný kabel a ještě bych to jistil pořádným pružným silonovým lanem.
Zahradni architektura, 9.7.2010
Stáhněte si demo sadovnická projekce a v něm si to vyzkoušejte.
Sadovnická projekce, 29.6.2010
Přesně tak jsem to dělal asi před třemi roky když jsem poprvé dělal v sadovnické projekci. Mají to tak obě verze i demo. Musíte nejdřív vytýčit hranice pozemku pomocí plotu a je to. To bylo první na co jsem nemohl přijít a trápil jsem se s tím dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika