Jakpak se jmenuje?



Fuchsie - (36) - 224.9 (?)
7.9.2011 1:04

Všem mám moc a moc děkuji. I já jsem s myslela, že by to mohla být Fittonia nebo Hypoestes, ale mé vědomosti zase až tak daleko nesahají, ale nebyla jsem daleko od pravdy. Jen ty rody tak moc neznám. Ještě jednou velikááánské díky Zdraví všechny Jarka Kéž by všude byli lidé tak vstřícní jako tady

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 32.26 (?), 6.9.2011 21:56

ano, jak jsem psal, mam ty fialove kvety, bravo Josefe!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiří Janča - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1575) - 166.4 (?), 6.9.2011 23:05

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.37 (?), 7.9.2011 0:58
Máte náš veliky obdiv. Jarka má poruchu, nemůže na net, tak se pred Vámi a Vašemi vědomostmi pane Josef skláním já a jistě se připojí i Jarka jen co bude moci. A jak to bude s těmi zlaťáčky? Jsou tady super lidičky, neúnavně si pomáhají, tak by to mělo být i v běžném životě, ale bohužel...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Fuchsie - (36) - 224.9 (?), 7.9.2011 1:02
Díky kamarádko za rychlou reakci, už se mi konečně podařilo se dostat na net a mám hroznou radost. ahojky Jarka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Fuchsie - (36) - 224.9 (?), 7.9.2011 1:00
Pane Josefe, opravdu se vám hluboce klaním a děkuji, je to přesně ta květina, kterou mám, byť ještě malou, doma a už se moc těším, až mi tak krásně rozkvete. Budu se snažit, aby se jí u mne dobře dařilo.Srdečně zdraví Jarka ze Šumavy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Fuchsie - (36) - 224.9 (?), 7.9.2011 1:04

Všem mám moc a moc děkuji. I já jsem s myslela, že by to mohla být Fittonia nebo Hypoestes, ale mé vědomosti zase až tak daleko nesahají, ale nebyla jsem daleko od pravdy. Jen ty rody tak moc neznám. Ještě jednou velikááánské díky Zdraví všechny Jarka Kéž by všude byli lidé tak vstřícní jako tady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 52.67 (?), 7.9.2011 6:14
Však mé vědomosti taky tak daleko nesahají. Nejdříve jsem si nechal vyhledat obrázky daných čeledí. Po podpětovitých jsem nejprve zkusil Hančin tip na paznehtníkovité. Zkusil jsem i hluchavkovité a krtičníkovité, ale v záplavě fotek nebyla ta správná, pouze vzdáleně podobné. Tak jsem si musel vyhledat seznam rodů dané dané čeledi a postupně jsem pro jednotlivé rody ze seznamu vyhledával obrázky... Nakonec to vyšlo. Tak ať Vám roste Vám přeje Josef.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Fuchsie - (36) - 224.9 (?), 7.9.2011 10:06
Vaši trpělivost obdivuji a ještě jednou moc děkuji. Až pokvete, vyfotím, aby bylo vidět, jak se jí daří. Hezký den přeje Jarka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.39 (?), 7.9.2011 13:05

To nebyla trpělivost, ale umanutost! :-) (tvrdohlavost)

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Fuchsie - (36) - 224.9 (?), 7.9.2011 15:35
ano, to je přesně ten pravý výraz. A když jste mi napověděl, vlastně vše vyřešil, tak jsem začala hledat ve svém květinovém a světě a našla Ruellii macrantha. Jsou to květiny do zimních zahrad, potřebují hodně světla, tepla a vysokou vlhkost vzduchu, tak uvidíme, jak se v mém prostředí budou vyvíjet /naštěstí bydlíme v rodinném domku, tak budu případně různě přenášet/. Jarka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika