Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá květina, 23.8.2011 Obsahuje fotku
Kamarádka dostala tuto rostlinu a nejsme si jisté, zda jde o trvalku Euonymus nebo o jinou podobnou. Prosím o radu. Díky Jarka
MF 70, 24.7.2011
zdravim chtěl bych se zeptat jestli jde připojit pluh na orání z vari i k mf 70. děkuji za odpověď
Liriodendron Tulipifera, 4.6.2011
Díky, taky mě řekly v zahradnictví že je z Itálie a mají ho tam od loňska a proto už má 3 metry a jejich odhad byl 5-7 let. Tak to by souhlasilo. Jen mě zajímá jestli je to normální liliovník a nebo nějaký vyšlechtěný kultivar. Chtěl jsem totiž ten... celý příspěvek >
Liriodendron Tulipifera, 3.6.2011 Obsahuje fotku
Koupil jsem si v zahradnictví Liliovník Tulipánokvětý. Je asi 3 metry vysoký ve 20ti litrovém kontejneru. Je na něm tento štítek (viz foto). Neví někdo co se dá z tohoto lístku vyčíst? Myslím, od kud je, jak je starý a jaký je to kultivar. Děkuji za... celý příspěvek >
Rhodochiton, 11.5.2011
Rhodochiton /semena/ jsem si objednala na mimibazar.cz, jinak jsem rostlinu nikde v prodeji neviděla. Tak se pokuste je získat. JD
Neznámá trvalka, 11.5.2011
Mnohokrát děkuji... Jarka
Neznámá trvalka, 10.5.2011
Samozřejmě jde o cibuli a ne diculi
Neznámá trvalka, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pomůže mi někdo určit tuto krásnou trvalku? Kvete světle modře, dostala jsem diculi od kamarádky vloni a letos hned přisadila novou, ale kvete ta starší.
Thuja occidentalis Smaragd, 29.4.2011
Je to Smaragd na 100%
Neznámá rostlinka, 28.2.2011
Je to Plectranthus, převislá rostlina. Když ji pěstujete jako stromek, vypadá moc dobře, ať se daří. Vaše obdivovatelka
Poraďte s Camelií, 9.2.2011
Děkuju za radu asponˇ vidím že proto aby sem si koupila kytku vám v obchodě napovídají lecos.Když sem si camélii kupovala tak jsem prodavačku upozornila že bydlím v paneláku těžko rostlině umožním v bytě 10 st.Holt jí asi budu mít jen jako stále... celý příspěvek >
Poraďte s Camelií, 9.2.2011
Mám s camélií také špatnou zkušenost.Vždy nasadí spoustu poupat, které rozkvetou jen zpola a opadou.Nikdy neměním stanoviště řádně zalévám okno na sever a teplota 18 až 20 stup.Toto mi poradila zahradnice a stejně květy nevydrží...
Sundavillea Red - pěstování, 26.1.2011
Dobrý den, mě začaly také opadávat a žloutnout listy. Donedávna vyháněla nové výhony, které jsem ostříhala. Nevím si s ní rady. Budu moc ráda za každou radu. Děkuji
Kde sehnat lípu?, 16.1.2011
Já jsem zajel do lesní školky a koupil jsem si tam pětiletou lípu srdčitou v kontejneru. Měla zhruba 2 metry. Mám ji 2 roky zasazenou a už má 3 metry. Stála asi 100Kč.
Kolik medu do pálenky?, 13.1.2011
Našel jsem toto, ale nemám to vyzkoušené. LITEVSKÁ MEDOVINA Pravděpodobně jediný prakticky využitelný recept. Na 1 l lihu odměříme 1 l medu, 2 kousky skořice, 0,5 g vanilky, 0,5 g muškátového oříšku, 12 ks hřebíčku, 1-2 ks zázvoru, pomerančová... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika