Příspěvky uživatele - 224.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Material pro ohraniceni ohniste, 24.6.2010
Musel jsem to zakopat do země protože tam ze dvou stran stále fouká vítr a bez betonu bych to asi neudělal.
Material pro ohraniceni ohniste, 24.6.2010 Obsahuje fotku
Takhle to mám já. Beton a kameny. Vnitřní průměr ohniště 130cm a hloubka 50cm.
Kniha o zahradničení, 23.6.2010
Hlavně aby to bylo od Českého autora. Já mám například jednu od Anglického a pro nás je to dost nepoužitelné. Jiný kraj, jiný mrav jak se říká.
Katalpa - olistění?, 22.6.2010
Mám dva stromky dva roky ve výšce 680 metrů a mají tak 80 cm. Na zimu jsem kolem nich dal chvůj a při letošní tuhé zimě omrzly konce větví, ale rostou dál a už jsou zase vysoké jako loni.
Destilační přístroj, 22.6.2010
Pořád. Při prvním pálení jsou skoro plné, hlavně ta první a při druhém už je tam jen po dně. Dříve jsem to pálil i třikrát a to už tam nebylo nic.
Destilační přístroj, 22.6.2010
To má velký význam. slouží to jako filtr. Nečistoty se usazují ve sklenicích a vyčištěný alkohol teče dál. Já tam mám dvě sklenice od okurek.
Automatické zavlažování, 21.6.2010
Letos je snad automatické zavlažování všude. Spíš bych potřeboval automatické vysušování. Všude je samé bláto.
Ohrev vody v bazene, 9.6.2010
a co solární ohřev vody Marimex-pyramida? máte s tím někdo zkušenost?
Solární pyramida, 9.6.2010
Taky mě tohle téma zajímá. Nemá někdo zkušenost?
Správné řezáni, 8.6.2010
Tak to je půl hodiny přebrušování mezi doléváním benzinu. tak to bych nic neudělal.
Co s višní?, 7.6.2010
Nevím jak bych Vám to nakreslil, ale tohle uvazování je hodně elastické a povolí nejméně o 3 centimetry a strom si může růst a samo se to povoluje.
Co s višní?, 7.6.2010
Sázel jsem 4 roky v devadesátých letech stromy v Německu a tam se to vázalo jenom takhle. Já vím že tady se doporučuje osmička, ale je to takovej zvyk. Nevím jestli je to dobře, ale tam se to tak dělá leta.
Co s višní?, 6.6.2010
Koupil jsem ji v zahradnictví kde je přímo pěstují a řekli mě že je ostříhaná a abych ji stříhal až na podzim. Přemokřený terén je ještě v tuto dobu snad všude. Mám větve zkrátit teď a nebo až na podzim?
Co s višní?, 6.6.2010 Obsahuje fotku
Loni zasazená višeň Erdi Bötermö vypadá po zimě tak jak na obrázcích. Co se s tím dá dělat? Ostříhat a kdy a kde? Díky
Co je to za nemoc?, 6.6.2010 Obsahuje fotku
Na podzim zasazené hrušně (Clappova red, Alfa, Amfora) jsou něčím napadené a nevím čím. Můžete někdo poradit co s tím a co je to? Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika