Příspěvky uživatele - 125.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeseter vs chemie, 17.7.2012
Tak se omlouvám, že jsem to špatně napsala.. myslela jsem, že nikde nebylo psané že se nehodí pro jesetery a ne že tam je měď.. to jsem si odvodila.. Ale stejně by mě zajímalo jestli má někdo zkušenosti s použitím v nádrži s... celý příspěvek >
Jeseter vs chemie, 17.7.2012
Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s PondClear nebo s něčim podobným a jezírkem kde jsou jeseteři? Zakoupila jsem na likvidaci řasy a po důkladném pročtení jsem zjistila že se nehodí pro jezírka s jesetery, protože obsahuje měď... celý příspěvek >
Zhotovenie plávajúceho ostrovu - vaše skúsenosti s týmto čudom, 11.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, loni jsem také našla podobný plovoucí ostrov na netu... Je několik variant: buď se prodává již hotový - je to plovoucí rohož, nebo jsem vyděla návod, kde bylo vyrobeno z pospojovaných pet láhví.. Já jsem letos vyzkoušela... celý příspěvek >
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 4.4.2012
Pane Hrkal, ještě bych se chtěla zeptat.. jakou vodou doporučujete dopustit zpět? Kohoutková nebo studnová..? Šárka
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 28.3.2012
Já vím, že je to alchymie.. a to co funguje v jednom jezírku nemusí fungovat v dalším... těch ovlivňujících faktorů je nezkutečné množství..a tak je to někdy boj.. Šárka
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 27.3.2012
Voda je neprůhledná.. když si ji naberu tak je " čistá" ale v tom kvantu je prostě špatná.. jestli se nepletu zelená řasa.. A co se týče ryb, tak to je druhý důvod.. před 2 roky jsem pořídila 6 karasů a 1 kojáče. a z 6 karasů jich je už... celý příspěvek >
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 27.3.2012
Mám jezírko cca 10m3, foliové.. potřebovala bych ho letos na jaře vyčistit..to znamená vypustit pochyta ryby a vydrhnout..voda je dost kalná a loni nebyla příležitost čistit.. Ale můj hlavní dotaz zní: Mám všechnu vyčerpanou vodu "vyhodit" nebo... celý příspěvek >
Solární technologie zkušenosti, 14.9.2011
Je to: Solární čerpadlový systém Siena led.. je to fontána kterou jsem si úplně jednoduše připojením hadice předělala na čerpadlo.. Šárka:)
Solární technologie zkušenosti, 14.9.2011
Dobrý den... loni jsem si pro svůj rybníček pořídila solární čerpadlo (hlavně zdůvodu vzduchování a také nemám možnost vedení el.).. A usím říct že jsem naprosto spokojená... čerpadlo mám v hloubce cca 90cm a vodu vedenou hadicí- dlouhou něco málo... celý příspěvek >
Zelena rasa a voda v jezirku pomoc, 18.6.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptatco dělat v případě zelené zakalené vody (asi jak vaše ilustrační foto). Jezírko mám cca 14 kub. a největší hloubka je 120 cm, vybudované loni v létě. Jsou v něm rostliny, 6 karásků+ pár malých, ale... celý příspěvek >
Před zimou, 14.11.2010
Od léta jsem nedopouštěl vodu v jetírku..a teď před zimou mám obnažený asi 30cm pás folie.(tatrafol) Je lepší před zimou dopostit vodu aby nebyla folie odkrytá, nebo s ní zima a mráz nic neudělá? Š.
Filtr, 2.8.2010
Děkuji moc za reakci... na ty molitany mrknu, ještě mám slíbený nějaký křem. písek z čistírny vod.. Jen mi není jasné, když umístím filtr dole, tak co tu vodu pak bude nahoru tlačit..:(
Filtr, 2.8.2010
Potřebovala bych poradit, jsem v tomto naprostý amatér... Mám v plánu koupit solární čerpadloví systém s akumulátorem ( ◦čerpací výkon max. 900 - 1500 l/h, ◦výkon 5 W - 22 W), napojit na něho hadici a vést vodu na vyvýšené... celý příspěvek >
Proč ta voda není průhledná?, 31.7.2010
Dobrý den, chtěla bych se zetat jestli jediná účinná možnost je filtr? A je možné, že se s tím život ve vodě(rostliny, ryby,..) počase popere a srovná sám..počase mám namysly 2-3 roky... Omlouvám se, že zasahuji do diskuze, ale mám naprosto... celý příspěvek >
Solární technologie zkušenosti, 3.7.2010
Zvažuji koupit solární čerpadlo (hlavně z důvodu zavzdušnění pomocí potůčku).Tak se chci zeptat jestli má s touto technologií někdo nějaké zkušenosti. Předem moc děkuji za typy a rady... S.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika