Zhotovenie plávajúceho ostrovu - vaše skúsenosti s týmto čudom



host - 125.208 (?)
11.6.2012 8:12

Dobrý den, loni jsem také našla podobný plovoucí ostrov na netu...

Je několik variant: buď se prodává již hotový - je to plovoucí rohož, nebo jsem vyděla návod, kde bylo vyrobeno z pospojovaných pet láhví..

Já jsem letos vyzkoušela udělat ze zbytku po zabalené televizi - polystyrenu, ten jsem obalila jutovým pytel, vysypala kamínky a osázela jsem jen tím, co jsem měla zrovna po ruce, ale plánuji osázet poměnkou, řebříčkem,..

Přikládám foto... je to foceno asi 14 od vypuštění na hladinu.. kořeny jsou prorostlé skrz.. a o to mi šlo.. o čerpání živin a zastínění..

Šárka


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 31.86 (?), 8.6.2012 21:33, zobrazeno: 2627x

Tento mesiac som na nete objavil plávajúci ostrov.Mám jazierko kde je z jednej strany strmý breh a chcel by som tam pozdĺž spraviť takýto ostrov. Niečo ako na obrázku len rozmer cca 30cm na šírku a 1m na dĺžku(pozdĺž brehu). Nepotrebujem rady ako tam nasadiť rastliny inak, zaujalo ma toto. Ak by niekto mal nejakú skúsenosť a podelil by sa, budem rád...


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 125.208 (?), 11.6.2012 8:12

Dobrý den, loni jsem také našla podobný plovoucí ostrov na netu...

Je několik variant: buď se prodává již hotový - je to plovoucí rohož, nebo jsem vyděla návod, kde bylo vyrobeno z pospojovaných pet láhví..

Já jsem letos vyzkoušela udělat ze zbytku po zabalené televizi - polystyrenu, ten jsem obalila jutovým pytel, vysypala kamínky a osázela jsem jen tím, co jsem měla zrovna po ruce, ale plánuji osázet poměnkou, řebříčkem,..

Přikládám foto... je to foceno asi 14 od vypuštění na hladinu.. kořeny jsou prorostlé skrz.. a o to mi šlo.. o čerpání živin a zastínění..

Šárka


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika