Příspěvky uživatele - 99.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 31.7.2013
Ano, koupil jsem zelene hustší pletivo (takové ty šestiúhelníky:)) a dlouhými šrouby (nic lepšího jsem v tu chvíli nevymyslel, určitě by se dalo) jsem to přichytil k zemi. Psi občas nějaký ten šroub povytáhli a zezačátku si trochu hráli s konci... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 30.7.2013
Zajímavé, já se zase připojuji k těm, které překvapila poměrně výrazná chuť Pinkcotu. Úrodu jsem měl spíš menší (jestli je to tím?)
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 30.7.2013
Za sebe můžu doporučit pokrytí trávníku pletivem. On proroste, pletivo se ztratí, návštěva ani nepozná že tam je, ale trávník to účinně chrání (aspon mne se to osvědčilo). Martin.
Neznámá fialová rostlina, 21.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo nevíte co by toto mohlo být za rostlinu. Možná nějaký plevel, objevilo se to na zahradě samo. Dorůstá výšky přes 1m a tvoří hlízy. Bohužel se mi to nepodařilo identifikovat. Děkuju za případné... celý příspěvek >
Prosychání listů, 14.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo neví co by toto mohlo být za problém. Zejména starší listy postupně prosychají, nikde ale není vidět ani trochu plísně (ani z rubu listu), jen to prostě takhle pomalu usychá. Jedná se o révu... celý příspěvek >
Nero vs. Alden, 8.7.2013
Zdravím, zajímavý dotaz, pěstuju oboje, ale teprve chvilku, tak můžu říct, že Alden více roste a vypadá odolnější.  Ještě ale neplodil a trochu se obávám, jestli nebude labruscová příchuť až moc silná...  
Prepad plodov slivky, 7.7.2013
Zdravím, letos také registruji extrémní propad a to u meruňky Karola. Zhruba týden a něco před dozráním (odhad) začaly plody najednou opadávat tak rychle, že bůhví jestli něco zůstane. Na plodech ani na stromě neni žádné viditelné poškození, padají i... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 30.6.2013
Je to firma jako každá jiná, má svoje klady a zápory. Pro mne je zajímavé, že se tam dají pořídit některé odrůdy, které jinde neseženu, konkrétně jsem tam kdysi pořídil sloupovitou třešeň v době, kdy nebyla jinde k sehnání. Přišla kontejnerovaná,... celý příspěvek >
Karola, 4.6.2013
O Karole se tu už napsalo hodně. Má menší plody, které musí uplně dozrát, jinak jsou tvrdé. Dozrálé jsou ale výborné.  Neplodí nijak extrémně (aspon ta moje). Hlavní důvod a naděje, kterou do ní vkládám je, že vydrží déle než je zdejší... celý příspěvek >
Zkušenosti s fíkovníkem, 1.5.2013
Mám z Kruhu dva fíkovníky. Jeden venku, ten vždycky zmrzne a obrazí a nemá tím pádem nic. Druhý v květináči zimuju ve sklepě a ten plodí pravidelně, ale těch plodů je spíš symbolicky (maximum je zatím 8).  
Jakou podzimní jabloň?, 13.10.2012
Desert je v optimální zralosti vynikající, ale má menší úrodnost a doba zralosti je relativně krátká.. navíc ne zcela dozrálá jablka mi vyloženě nechutnala (některé odrůdy jsou jen kyselejší, tady byla i nějaká nepříjemná hořkost).  Měl jsem ho... celý příspěvek >
Zhoršování kvality ostružin, 13.10.2012
Zdravím, zajímalo by mne, jestli mate nekdo stejnou zkušenost a pripadne cim to vlastne je. Pestuji beztrnny ostruzinik jiz skoro 10 let, ale po nadseni z velkych skliznich vybornych plodu jsem se dostal do stavu, kdy ostruziny nedozravaji... celý příspěvek >
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 29.7.2012
Hodně velké kanadské borůvky jsem viděl v zahradnictví v Chráštanech u Prahy, překvapilo mne to, protože tak velké keře jsem ještě neviděl ani prodávat (a dokonce ani růst) :) Kolik stály nevim.
Akane, Otava, Lord Lambourne Red, 27.5.2012
Děkuju.  Tak pořídím vzrůstnější strom a naroubuju tam všechny odrůdy 
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Všude ne, u nás (Kladno) ráno v 5:50 +4C,  přízemní teplotu neměřím, ale jinovatka nebyla a rajčata, hrách i cinie uplně v pohodě. Zachránilo to zřejmě to, že nebylo uplně jasno..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika