Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky



host - 99.88 (?)
29.7.2012 21:43

Hodně velké kanadské borůvky jsem viděl v zahradnictví v Chráštanech u Prahy, překvapilo mne to, protože tak velké keře jsem ještě neviděl ani prodávat (a dokonce ani růst) :)

Kolik stály nevim.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
palooo - (11) - 188.158 (?), 29.7.2012 6:50

Ak sa jedná o cenu niekolko tisíc, tak také vám v jeseň vykopem aj jasmiley

No odporúčam vám sadiť radšej malé rastliny.

paloo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.88 (?), 29.7.2012 21:43

Hodně velké kanadské borůvky jsem viděl v zahradnictví v Chráštanech u Prahy, překvapilo mne to, protože tak velké keře jsem ještě neviděl ani prodávat (a dokonce ani růst) :)

Kolik stály nevim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.236 (?), 31.7.2012 8:30
Děkuji za tip. Alena.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.230 (?), 13.8.2012 21:51

Tiez mam ten nazor. Vacsia presadzana rastlina ma vacsi odpar vody v letnych horucavach a diky presadzaniu mensi korenovy system. Za tri roky cakania na vzrastnu rastlinu uz mohla byt uroda kilo az dve na ker z ihned vysadzanych. Aspon podla mojej skusenosti. Minuly rok mali nove rastlinky na jar okolo 20-30 cm a na jesen mali niektore aj 4 - 5 mohutnych vyhonkov cez meter dvadsat. Niektore aj vyssie. Tento rok niektore priniesli aj slusnu urodu cez kilo aj dve (nie vsetky). Toto je iba ich druhe leto na stanovisti. Na treti rok uz urodu blizku pravidelnej ocakavam od vsetkych mladych rastlin. A po cca 5 - 6 rokoch nerozoznate, ktora z rastlin je starsia, nieto este to, ktora ma nad desat rokov. Moje najnovsie prirastky do zbierky su na stanovisti druhe leto a uz teraz by myslim malo dost laikov problem rozoznat ake boli rastlinky mohutne/velke pri vysadbe, ci kolko maju presne rokov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika