Příspěvky uživatele - 99.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sladký a šťavnatý druh černého rybízu, 13.7.2011
Od té doby co mám Jostu jsem černý rybíz vypustil. Josta je mnohem větší, úrodnější a není tak kyselá. Z červených se mi nejvíce osvědčil Jonkheer, ale mám jen malé srovnání.
Leskora a Radka 29.6.2011 - fotky, 11.7.2011
Fotky nemám, ale o víkendu jsem poprvně sklidil Karolu. Po tom co jsem tu četl jsem se trochu bál průměrnosti, ale byla vynikající :)
Opeľovač pre Leskoru, 9.7.2011
Za sebe bych doporučoval Karolu, kvete skoro stejně a plody má trochu pozdějš, takže to plynule navazuje.
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 22.5.2011
Vzhledem k tomu, že jsem dnes Leskoru vykopal (mrtvice), tak ji doporučit nemůžu...
Choroba beztrné ostružiny, 22.5.2011
Neni to namrznutý?
Mrazík, 7.5.2011
Na Kladne bylo -2 a reva je z 90% zmrzla, kiwi (kolomikta) tak ze 30%. Paradoxni je, ze fikovnik, granatovnik a olivovnik preckaly mrazy bez nejmensi uhony (zapomnel jsem je uklidit)
Ostružina rezať či nie?, 4.3.2011
To je jasný, taky to dělám až na jaře.
Sloupovitý ostružiník Navaho, 17.1.2011
Je to stejný jako kterýkoli jiný ostružiník. Každý rok jsou plodné šlahouny, které se na podzim (nebo radši až na jaře příštího roku odstřihnou u země) a nové šlahouny, které plodí příští rok. Ty nové šlahouny je občas dobré taky na jaře zkrátit,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika