Příspěvky uživatele - 147.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškové recepty, 9.9.2011
Odpovídám si sama, po zkušenosti: tak to by opravdu nešlo. Hanča
Zahradní netřesky doma v květináči?, 6.9.2011
Netřesky bych tam nedávala, po zkušenosti. Kdysi jsem je taky takhle doma přezimovala, potřebovala jsem čerstvé listy na léčení (jsou skvělé na zánět středního ucha), je fakt, že přežily, ale žádnou parádu neudělaly. Tak jsem je zjara s... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje?, 5.9.2011
Co když to nejsou podpětovité? Napadly mě taky paznehtníkovité. Hanča
Rady k nové rostlince, 30.8.2011
V zimě voda z rozpuštěného sněhu. Nejde o to, aby voda neobsahovala chlór, ale o vápenité usazeniny z tvrdé vody, které zanesou šupinky na listech. Hanča
Rady k nové rostlince, 29.8.2011
Ta Tillandsia bude nejspíš správně... takže pěstování si vygooglíte. Ale možná to stejně nebude nic platné, tyhle rostliny přilepené na šutru bývají mrtvé nebo v nejlepším případě polomrtvé už v obchodě, takže zničit už nebývá co. Rosení jednou... celý příspěvek >
Muškáty - škůdci, 28.8.2011
Zkuste je důkladně prohlédnout, nejspíš na nich najdete zelené housenky. Protože jsou zelené, snadno uniknou pozornosti. Hanča
Poraďte prosím s názvem květinky, 23.8.2011
Liliovka, Tricyrtis hirta. Hanča
Neznám jméno květiny, kterou jsem dostala, 19.8.2011
Řekla bych, že to bude spíš helikonie. Hanča
Jaký je přírůstek psího vína v jednom měsíci?, 16.8.2011
To je podobné, jako kdybyste chtěla vykopat i s kořínky třeba bršlici. Zas někde z kousku zapomenutého kořínku vyroste. Hanča
Prosím nevíte jak se jmenuje, 10.8.2011
Bakkerovi se to stává často, že se nezmiňuje... Hanča
Hokaido na balkoně, 22.7.2011
Zkusila jsem to loni, i když to nebyl původní záměr. Jenomže slimáci mi na zahradě sežrali všechny sazenice do jedné, takže tu poslední jsem vysadila na balkon, aby se aspoň uchovala. Dlouho měla jen samčí květy (jedli jsme je obalené v těstíčku,... celý příspěvek >
Poznáte tuto rostlinu, 13.7.2011
Napadá mě klejicha hedvábná. Mohlo by to být ono? Hanča
Poradí někdo, co je to za rostlinu?, 8.7.2011
Je to bromélie rodu Billbergia, nejsem si jistá, jestli by to mohl být nejběžnější druh Billbergia nutans (ta má červené nebo tmavě růžové listeny, ale ty už jsou na fotce zaschlé) nebo jiný druh. Hanča
Podivná rostlina, 24.6.2011
Nepletete se, pane Josefe, opravdu je to ona, tedy spíš on. Na Vysočině je zatím ještě poměrně často k vidění. Hanča
Plevel nebo kytka, 22.6.2011
Každopádně léčivá. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika