Příspěvky uživatele - 147.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reference na firmu "stare odrudy" z Bojkovic, 2.1.2011
Taky se připojím se svojí dobrou zkušeností s touto firmou. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak pečlivým a dokonale promyšleným balením. Jen díky tomu přežila loňská zásilka od nich, ačkoli na poště prošla nejspíš zemětřesením, baly byly vysypané a... celý příspěvek >
Pomoc s identifikací rostlin, 30.12.2010
Třtina křovištní, řekla bych. Hanča
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 26.12.2010
opravdu nekonecnej pribeh o oktanovem cisle, nema cenu diskutovat jedina relevantni diskuze je o kvalite kupovaneho produktu a ta je desna v tomto state
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 24.12.2010
Oktanové číslo – vyjadřuje odolnost paliva proti samozápalu (detonaci, tzv. „klepání“) při kompresi ve válci spalovacího motoru. Udává procentuální obsah izooktanu ve směsy z heptanem, která se chová stejně jako zkoumané... celý příspěvek >
Vodnice, 17.12.2010
To je pořád ještě ten lepší případ, vám ji sežrali aspoň hned a byl pokoj. Já jsem loni pěstovala vodnici celou sezónu a až při sklizni jsem zjistila, že hnusní rezaví slimáci si vybudovali uvnitř celé vykousané jeskyně, všichni byli uvnitř a to, co... celý příspěvek >
Pěstuje někdo , 12.12.2010
Drchnička velkokvětá -  Anagalis monelii je balkonovka. Hanča
Identifikace rostlin, 12.12.2010
1) mléčivec horský 5) kýchavice bílá Lobelova 4) nevím, možná plody nějakého plaménku Hanča
Hnojenie liesky, 12.12.2010
Dá se líska nějak před těmi škůdci uchránit, nebo ten minulý čas - "pěstoval"  - je právě proto, že nedá?  Veverky jsou velmi rychlé, jeden víkend jsou keře obsypane, druhý víkend ani oříšek, ale fakt ani jeden . Hanča
Co je to za rostlinku a jaká hlína jí svědčí?, 15.11.2010
Je to zelenec Chlorophytum comosum, naprosto nenáročná kytka. Stačí jí úplně běžná zemina a jinak snese skoro úplně všechno, pokud ji zrovna nenecháte uschnout nebo zmrznout. Hanča 
Zázraky v zahradě, 12.11.2010
Největší zázrak je, když se napíše  "vykvetla tu kvítka"  místo  "čím to mám postříkat, aby se to zničilo".  Díky . Hanča
Žere hryzec i maliník?, 28.10.2010
Třeba to dobře dopadne. Hryzců máme taky plnou zahradu, zničí, na co přijdou, ale malin si zatím nikdy nevšímali. Hanča
Co jsem si to zasadil?, 9.10.2010
Křídlatka. Invazní rostlina. Hanča
Žlutá/oranžová trvalka nebo letnička, kterou nezničí slimáci, 8.10.2010
To se máte, že vám nežerou rudbekie, ty moje jim chutnají, ne sice listy, ale zato květy . Na záhoně při pohledu zdálky vypadají krásně, ale do vázy není co vybrat. Hanča
Neznámý listnáč, 7.10.2010
Pouze hádám:  javor ginnala (Acer ginnala). Hanča
Neznámé semenáčky, 7.10.2010
Řekla bych, že je to nějaká dorstenie. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika