Příspěvky uživatele - 147.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Využití malin, 22.6.2011
Udělat sirup, třeba. Hanča
Co to je za květinu?, 20.6.2011
Yzop to není. Yzop má, stejně jako šalvěj, hluchavkovité ("pyskaté") květy. Hanča
Co je to za kytku?, 19.6.2011
Upřesním název, je to svazenka vratičolistá Phacelia tanacetifolia. Hanča
Co to je za květinu?, 18.6.2011
Šalvěj to být nemůže, protože má úplně jiný tvar květů. Tohle je rozrazil. Hanča
Co to je?, 18.6.2011
Nejspíš Aster lanceolatus – hvězdnice kopinatá, nebo jiný severoamerický druh, nebo nějaký kříženec. Patří mezi invazní druhy. Hanča
Buksus, 7.6.2011
Proč my sežloutl buksus po přesazení jakou potřebuje půdu?
Modrá skalice ano či ne?, 25.5.2011
Nestíhám se divit :-) skalice není nikdy dost No já po doporučený známého zkouším!!! do kruhového bazénku aplikovat sůl a pouze PH zvyšovat krystalovou sodou. On to tak dělá 8 let a má vodů krásně čistou (neni průzračně nepřirozeně křišťálová,... celý příspěvek >
Které květiny slimákům nechutnají, 21.5.2011
Opravdu petržel? Zrovna mi spásli půl záhonku čerstvě vyseté, právě vylezlé. Fakt je, že dospělé si už nevšímají. Hanča
Prosim o identifikaci rostliny - zeleny mechovity polstarek, 21.5.2011
Napadl mě úrazník. Hanča
Bylinka?, 12.5.2011
A už ta bylinka kvetla? Oregano vypadá takhle. Pak se pěstuje ještě řecké oregano, to má květy podobné, ale bílé. Hanča
Bio postrek na vošky, 11.5.2011
Na tom bezu vám vadí hodně? Jestli ne, klidně je tam nechte jako potravu pro slunéčka a další predátory, aspoň se namnoží (fakt je, že to není rychlé řešení). Hanča
Neznámé rostliny, 3.5.2011
Trojka by mohl být i ptačinec velkokvětý. A dobří jste, to se musí nechat ! Hanča
Dírky v ředkvičkách, 1.5.2011
Nevím, kdo vám, mně tohle loni dělali slimáci. Hanča
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 22.4.2011
Dobrý den. Platí pane Nováku tato Vaše rada také pro zelenou rynglodu? U mne to znamená, že zase nepokvete je to už jedenáctý rok. Vloni měla pár kvítečků z kterých vůbec nic nebylo. Takže tento zásah by měl ovlivnit tvorbu květů příští rok? Děkuji... celý příspěvek >
Prosím o název rostliny, 19.4.2011
Ale zas na druhé straně velké druhy šťovíku, mezi které šťovík kadeřavý patří, špatně snášejí časté sekání, takže časem z trávníku úplně zmizí. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika