Příspěvky uživatele - 147.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sít kukuřici, 17.4.2011
Měla jsem to loni podobně, sela jsem jeden řádek podél kompostu, na kterém rostly cukety. Spolu s kukuřicí jsem dala do země semena pnoucích fazolí, takže pak šplhaly po stéblech a společně chránily cukety před chladem od potoka. Úroda byla víc než... celý příspěvek >
Přemnožení kominíčku (Bika ladní), 17.4.2011
A vadí vám opravdu tak moc? Když se posekají hnědé květy, které se nemusí každému líbit, vypadá jako tráva. Hanča
Český název pro Osteospermum, 17.4.2011
Pane doktore, bodujete . Lépe to snad ani nejde přeložit. Hanča
Jak udržet maliny bez plevele?, 16.3.2011
Pokud čtete pozorně, je napsáno "a zasypala posečenou trávou". Kartony jsou pod tou trávou = nejsou vidět. Hanča
Které květiny slimákům nechutnají, 6.3.2011
Nevíte někdo, jestli slimáci žerou netýkavky? Hanča
Které květiny slimákům nechutnají, 6.3.2011
Tak mně lichořeřišnici docela baští, naštěstí jich mám dost. Nechávám je všude, kde se vysemení, takže něco vždycky zbyde (květy jsou úžasné na chlebíčkách). Zato rajčata jsem loni uchránila jenom na balkoně, na zahradě z nich zbyly holé stonky (a do... celý příspěvek >
Poradí někdo co je to za rostlinu/plevel?, 24.2.2011
Je to pryšec křižmolistý, údajně odpuzuje hraboše a hryzce. Pozor, mléko je jedovaté! Hanča
Vylezly mi cibulky ze země, 21.2.2011
Ty naše obyčejné kytky jsou na to zvyklé, takže pokud nemáte nějaké speciality, které chtějí větší péči, mělo by to být v pohodě. Hanča
Krásná neznámá, 21.2.2011
Vypadá to jako Peperomia s obchodním názvem Happy Bean. Koukněte na odkaz, mohla by to být ona? Hanča
Převislé balkonovky na přímém slunci, 16.2.2011
Mám takhle Solanum jasminoides - lilek jasmínokvětý, na téhle kytce je úžasné právě to, že jí nevadí nejen déšť, ale ani hodně silný vítr. Hanča
Existuje kvetoucí popínavka do stínu?, 16.2.2011
Ve stínu mám Hydrangea petiolaris  -  hortenzii popínavou, na stěně se drží sama, nekvete sice celý rok, ale květy drží i po odkvětu, takže bych řekla, že vypadá dost hezky. Hanča
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 1.2.2011
Popínavé fazole s kukuřicí jsem loni vyzkoušela, měla jsem to v trojkombinaci s cuketami na kompostě. Můžu tenhle způsob jenom doporučit. Hanča
Netýkavka - řízkování, 22.1.2011
Loni jsem ji pěstovala ze semínek doma za oknem, už si nepamatuju podrobnosti, tak nějak podle návodu na sáčku, žádný speciální substrát, jen v zemi ze zahrádky. Rostla skvěle a snadno, ale příště bych ji zasela později, nemám skleník a tak se... celý příspěvek >
Je to kontryhel?, 18.1.2011
Jedlé jsou i listy nebo kvítky - dají se přidávat do salátů. Hanča
Jehličnan pro živý plot, 6.1.2011
Jenže tis je jedovatý celý, kromě těch "bobulek", jenže ty zas, i když samy jedovaté nejsou, obsahují jedovatá semena, takže při rozkousání to vyjde nastejno. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika