Příspěvky uživatele - 104.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s Goji, 24.10.2013
na jaře chci také sázet kustovnici na jižní svah. Četl jsem, že je potřeba nějakoku ranou odrůdu, aby brzo kvetla a plodila. Poradíte, kde sehnat?
Určení skalniček, 25.9.2012
Děkuji, s tím pryšcem mám vyražen dech. Hned zítra ho vytrhnu, myslel jsem si, co to není za krásnou skalničku.
Určení skalniček, 25.9.2012 Obsahuje fotku
Mrkněte na tyto skalničky, potřeboval bych pomoci s názvem.
Kdy se přesazuje rybíz a angrešt?, 20.8.2012
Mám na zahradě tři stromky angreštu staré čtyři roky a chtěl bych je přesadit na jiné místo. Co myslíte ujmou se, nebo radši koupit nové?
Jaká vzdálenost sazenic révy, 13.5.2012
Budu sázet vinici na prudkém jižním svahu a chtěl bych se zeptat, jak dát řady sazenic od sebe daleko?
Postřehy z prvního uzení, 3.3.2012
A tak dva kamarádi naložili maso. Já jsem naložil krkovici a bůček, kamarád naložil kýtu, krkovici a bůček. Oba jsme maso koupili jinde. Oba jsme naložlili maso nejdříve na sucho a po týdnu do láku. Oba do lednice cca 3 °C. A oba na 4 týdny. Jen... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 23.2.2012
Nebudu riskovat a přeskládal jsem maso do ledničky do té spodní plastové nádoby a dal jsem nový lák. Týden tam ještě musí maso  vydržet. Jaké máte zkušenosti s nakládáním masa do plastových nádob, doufám, že to maso do týdne nijak z plastu... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 22.2.2012 Obsahuje fotku
Na internetu jsem vyčetl, že teplota vzduchu při naložení musí být od 5 do 12°C s vlhkostí vzduchu do 75%, není to nějak moc??
Kolik soli na lák na uzené?, 22.2.2012
No, teď to počasí je na prd., mám na balkoně naložené v láku masu a doufám, že se tomu nic nestane, když v noci klesá teplota na 0 °C nebo pod. Je ale pravda, že odpoledne u masa bylo 6°C. No teď v pátek má být 10 °C, tak snad se nic nestane,... celý příspěvek >
Kolik soli na lák na uzené?, 10.2.2012
na 10 kg masa se má dát celkem 500g soli, z toho 450g na sucho a poté do 5 l vody 50 g soli a 120g cukru, tedy celkem je to 5 % soli.
Jak naložit maso na uzení, 6.2.2012
Mám maso taky naloženo na balkoně. Udělal jsem takovou polystyrenovou boudku, kterou ještě přikryju dekou. I v těch mrazech je tam od 0 do -1, takže maso nezmrzne, navíc příští týden se má oteplovat. Mám toho 13 kg, do ledničky by se mi to nevlezlo.... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 3.12.2011
Měl jsem maso v ledničce, bylo tam průměrně 3.5 °C. Ano, byl to první pokus, tak uvidím, třeba se to dál probarví a pokud ne, tak neva.
Jak naložit maso na uzení, 3.12.2011
Měl jsem maso týden na sucho a tři týdny v láku. Ty šrůtky byly malé, tak se mi to zdálo divné. Příště nechám tedy déle.
Jak naložit maso na uzení, 3.12.2011
Dnes jsem udil a vše ok, jen jsem neměl uvnitř proleželé maso, i když jsem ho měl měl naložené nejdřív týden na sucho v obyčejné soli a česneku a pak i v solném láku. Kdepak jsem udělal chybu, to maso mělo mělo být naloženo déle?
Topení při uzení, 28.11.2011
Tak, a teď si mám vybrat. Jeden říkáte, že je lepší udit ze začátku na víc stupňů, druhý říkáte, že zase na konci. V čem jsou ty rozdíly?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika