Příspěvky uživatele - 104.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za letničku - poznáte?, 2.7.2011
Je to topolovka růžová??
Co to je za letničku - poznáte?, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Toto nám letos jen tak vyrostlo na záhoně, nemůžeme najít, co je to za rostlinu, poznáte ji?
Hryzec, 29.6.2011
Dobře Ratimor zkusím až pak. Dneska jsem ještě udělal poslední pokus. Vím, kudy leze do skleníku, tak jsem to odkopal, díru do skleníku zacpal hluboko deskou a do jeho nory jsem nalil 30 litrů vápna s vodou. Noru jsem ucpal vápnem. Jestli i toto... celý příspěvek >
Hryzec, 28.6.2011
Nefunguje nic, už nám zežral okurky ve skleníku a teď se vrhl na rajčata. 5 litrovou zakopanou a zakrytou sklinku za dva dny úplně zahrnul zemí. Nevím, co s ním, dneska jsem mu nasypal jedovaté granule, tak uvidím.
Hryzec, 25.6.2011
Myslím, že to krtek není, protože pokaždé když navštíví skleník, tak jede přesně pod řadou okurek a rajčat a okusuje kořeny. Manželka hryzce dokonce viděla, dkyž utíkal ve své chodbě. Tu sklenici jsem zakopal k jeho chodbě, kde nejčastěji chodí,... celý příspěvek >
Hryzec, 24.6.2011
Tak stále se nemůžu hryzce zbavit. Dneska nám kompletně podryl všechny okurky a rajčata ve skleníku. Mám jen jednoho ve skleníku a je mu tam koukám dobře. Venku nikde hryzce nemáme. Když mu tam nastavím past kolmo do chodby, tak ji buď podleze nebo... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 22.6.2011
Dnes voda 35dní. Oddělal jsem plachtu a voda opět křišťál, kal byl na zemi, ale byl hezky vidět, tak jsem si dal práci a jen hadicí bez té vysavačové hlavy, jsem pečlivě kousek po kousku vysál dno. Voda je paráda, vypouštět ji nebudu.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 17.6.2011
Tak dnes bazén 31 dní. Vždycky když bazén odkryju, tak je voda křišťálová, ale sedí jemný kal na dně, těžko se to vysává i tím mým provizorním vysavačem. Pak se voda zkalí, jak se koupeme, přemýšlím, že ji vypustím a dám vodou. I tak bez filtrace je... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 13.6.2011
Bazén má průměr 3,05 a hloubka 76, jsou to necelé 4 m3 vody. Dávám tam savo, které se rozloží na běžnou kuchyňskou sůl, vodu a volný kyslík, který zabezpečí dezinfekci. Účinná látka v tomto prostředku je chlornan sodný - ten zajišťuje desinfekci.... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Tak dneska voda 27 den. Teplota vody byla dne 23 °C, ale na koupání v pohodě. Dneska jsem vysál dno udělaným vysavačem viz foto. Nasaju a vysávám samospádem. Vysával jsem jemný kal na dně před koupáním. Sice to není ideálka, ale lepší než nic.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 13.6.2011
TO ještě nevím, musím něco vymyslet. Našel jsem starou koncovku od vysavače, tak na to nasadím hadicí, natáhnu a samospádem zkusím, jak to bude vysávat.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 12.6.2011
Dne voda 26 den. Oddělal jsem plachtu a voda je křišťálově čistá, ale na dně je usazený jemný kal. Jsou to nečistoty, ne sliž. Budu muset koupit ten vysavač, abych to dno vysál. Zatočit vodu nelze, protože ten jemný kal se rozmýchá a zakalí vodu.... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 10.6.2011
jo pokračuji, ale včera jsem nestačil napsat. Tak voda už je v bazénu 24 den. Jak se dva dny nekoupalo, tak po odkrytí plachty, byla voda čistoučká až na dno. ale veškerý jemný kal sedl na dno. Vysát by se to hadici nedalo. ROzmýchal jsem to a dal... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 3.6.2011
Tak vidím, že to je na dobré cestě. Dnes je bazén 17 den napuštěn. Voda má 25 °C, takže to není zas tak hrozný. Voda je stále v pohodě, je čistá a průhledná. Vždy sesbírám nečistoty z hladiny, proběhnu se dokola a vysaju nečistoty. Za tu dobu jsem... celý příspěvek >
Bazénový vysavač pro fitraci od 4m3/h, 3.6.2011
no, dát skoro 7 000,- Kč za vysavač, tak to bych teda nedal.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika