Příspěvky uživatele - 104.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topení při uzení, 27.11.2011
A pak douzuješ na kolik stupňů??
Topení při uzení, 27.11.2011
Já mam ohniště taky od 1,3 metru od udírny, ale mám zděnou udírnu. Za týden poprvé udím. Není mi ještě jasné, na jakou teplotu udit. Někteří radí, že je potřeba ze začátku hodně topit, aby se maso zatáhlo a nepouštělo šťávu, druzí zase říkají, že je... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 4.11.2011
jde mi jen o to, že když už jsem dával 2 dkg na kilo při solení na sucho s česnekem, tak kolik dát do láku, abych to nepřesolil
Jak naložit maso na uzení, 4.11.2011
A kolik soli si dával na maso, když si nakládal na sucho?
Jak naložit maso na uzení, 4.11.2011
ok chápu, kolik tedy mám dát poměr soli na přípravu láku? ještě doplním, že jsem dával 2 dkg soli na kilo masa, když jsem maso potíral v solné směsi s česnekem.
Jak naložit maso na uzení, 3.11.2011
Projel jsem diskuze a každý doporučuje maso naložit jinak. Nicméně všichni doporučují maso zalít lákem. Zítra ho zaliju lákem- na 1 litr vody dám 100g soli a 10 g cukru. Nejdřív všechno rozmýchat ve vodě a pak teprve vařit lák 20 minut? Co pak, mám... celý příspěvek >
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 1.11.2011
fakt? kurňa, to mě vůbec nenapadlo. Tak teď jsem v ..., chtěl jsme těmi pilinami dusit oheň. Jsem zvědav, kde seženu jiný.
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 31.10.2011
A jak je to s pilinami z pořezu bukového dřeva, je tam vlastně při řezu malý podíl kůry. Nevadí to na zásyp ohně.??
Jak naložit maso na uzení, 31.10.2011
Teď měřím teplotu v lednici v tom dolním šupleti a máme tam 3,7, tak to na maso bude ok.
Jak naložit maso na uzení, 28.10.2011
Takže to dám do ledničky, už jsem rozhodnut. Venku má být celý příští týden až 15 stupňů, a kdo ví jak dál. Jaký postup a poměr soli v láku mi doporučíš a vlastě celý postup naložení?
Jak naložit maso na uzení, 27.10.2011
ok, s teplotou klesá doba naložení, tzn. s teplotou vyšší nebo nižší?
Jak naložit maso na uzení, 27.10.2011
No říkal jsem si tak do 7 kilo
Jak naložit maso na uzení, 27.10.2011
Chtěl bych vyzkoušet vyudit pár kousků masa v nové udírně, jestli mi to vůbec půjde. Maso jsem chtěl původně naložit do kameninové nádoby na balkoně, bydlím v paneláku. TeĎ je ale pořád teplo a přes den je i 14 stupňů, což se mi zdá moc. Říkal jsem... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 24.9.2011
Potřebuji poradit s výběrem elektrocentrály na zahrady. Nějakou obyčejnou, jen 1 x 220V pro připojení vratčky nebo flexy nic náročného. Kamarád si teď koupil nějakou Einhell 850, ale větší krám jsem neviděl. Pořád je potřeba čistit svíčku, takže... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 24.9.2011
Máš to pěkný, musím uznat. Ten teploměr máš zasunut v nějaké zazděné trubičce, nebo jak jsi ho tam dával. Stačí nějaký obyčejny do 120 °C nebo je lepší koupit do více teplot.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika