Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 11.1.2015
Času dost.
Zastřihnout korejskou jedli?, 11.1.2015
Já na to mám trochu jiný názor než Standa. Když ten vrcholový výhon chcete sesadit co nejvíce, asi bych to střihl přesně v tom shluku a to tak, že bych z něho vybral ten nejsvisleji směřující výhonek, který plynule navazuje na terminál. V případě... celý příspěvek >
Zastřihnout korejskou jedli?, 10.1.2015
Udělejte to tak, stromek tím zabrzdíte v růstu vzhůru a podpoříte jeho rozvětvení a rozšíření. Udělejte to těsně před nebo na začátku rašení. Terminál začne růst z prvého pupenu pod řezem.
Staré stromy s rakovinou, 10.1.2015
Takové stromy lze udržet ještě několik let při životě, ale nelze je omladit. Životnost ovocných stromů není věčná.  Začněte s postupnou obměnou staré, dožívající výsadby za novou.
Zahradní traktor, 8.1.2015
Inu Tondo, když vás to mé principiální srovnání zahradního traktoru se sekačkou tak pobouřilo, tak bych vám poradil, abyste si ve volné chvíli prohlédl, jak vlastně vypadá žací ústrojí vašeho traktůrku a jak vypají jeho nože. A při této příležitosti... celý příspěvek >
Drnovice 2014, 7.1.2015
"Třeba hodně zralému mangu nebo Boscově lahvici bych přiznal hodně bodů za chuť, ale málo za konzistenci dužiny." No, já bych takovou přezrálou B. lahvici prohlásil za "blátivce" a udělil bych jí maximálně 3 body. Hebkou slupku a opojnou vůni si... celý příspěvek >
Hrušeň písečná, 4.1.2015
Tak nevím, jestli je šťastné spojovat pojem "zababčený" s mladým stromkem. Já jsem měl dosud toto označení významově spojeno se staršími stromy, resp. s jejich korunami a větvemi. "Zababčený" znamená neplodící, nepřirůstající, předčasně zestárlý.... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 4.1.2015
"Myslím, že podsouváme degustacím význam, který vůbec nemají." No, nevím, jaký význam degustacím podsouvají ostatní, ale já to beru asi takhle: S chutí a zájmem si výsledky jakékoli degustace prohlédnu. Z výsledků jedné degustace závěry nečiním.... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 4.1.2015
Odlišme objektivní podmínky dané degustační soutěže (např. termín konání, počet hodnocených vzorků, klimatická specifika daného roku a oblasti) od nekalého záměru ovlivňovat výsledky soutěže v něčí prospěch. Jsou to dvě rozdílná kritéria, přičemž obě... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 4.1.2015
"A když to nejde takto hromadně, pak si volnou rukou podávám jednotlivé klacky či polena a druhou řežu". Z hlediska bezpečnosti práce to asi není úplně košer. Kdyby Vám pila odskočila... Chce to vytrvalé soustředění na práci a zvýšenou... celý příspěvek >
Drnovice 2013, 3.1.2015
Pane Polehlo, opakovaně zde vyjadřujete svou skepsi a nedůvěru v objektivitu ovocnářských degustací. Zdají se Vám zmanipulované ve prospěch tuzemských novošlechtěnců. Jako konspirační teoretik přemýšlím, jak takovou degustaci ovlivnit, aby bylo... celý příspěvek >
Vidlák meruňkový, 25.12.2014
U vidláku meruňkového se klejotok mohl objevovat v souvislosti s jílovitou půdou, ve které rostl.
Řez třešně, 25.12.2014 Obsahuje fotku
Dvojím zastřižením terminálu a vrcholových bočních výhonů jste třešeň přibrzdil v růstu nahoru a zároveň jste tím podpořil její rozšíření a rozvětvení ve spodních partiích. Bylo-li toto vaším záměrem, můžete být spokojen. Nyní se ptáte, jak dál. Na... celý příspěvek >
Opravný řez renklódy, 25.12.2014
Já tomu dotazu rozumím tak, že pán ostříhal svůj stromek, boční výhony na něm zaschly, stromek však začal rašit ze spících pupenů na terminálu. Pán má obavu, aby ovoce, které se urodí na těchto sekundárních výhonech nemělo jiný charakter a kvalitu,... celý příspěvek >
Tinktura z jantaru, 23.12.2014
Prosím Vás, kalafunu si pro výrobu léčivých kapek neshánějte, je to ptákovina. Napsal jsem to jako mystifikační předvánoční žert pro obveselení čtenářstva. Netušil jsem, že to může býti bráno vážně. Vtip zdá se, se nepovedl, omlouvám se.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika