Příspěvky uživatele - 172.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Menší dřevěná udírna, 13.12.2012
Dobrý den, smím se zeptat co máte na tom talířku, v té udírně? Děkuji Charli
Sundavillea Red - pěstování, 12.4.2012 Obsahuje fotku
Ahoj, dneka jsem se zařadila mezi vás - sundavillkáře Už asi loni jsem okukovala v Baumaxu červenou, ale pořád jsem za ni nechtěla dávat ty peníze, takže jsem se na ni chodila kochat. letos jsem ji viděla v brně v Hornbachu a to asi před 14dny a... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 25.1.2012 Obsahuje fotku
Fannyho postup i s receptem mohu 100% doporučit, máme odzkoušeno a nikdy před tím jsme nic lepšího nejedli díky, díky Lahodnik.
Jak naložit maso na uzení, 25.1.2012
Měla jsem na mysli příspěvěk od Fannyho.
Jak naložit maso na uzení, 25.1.2012 Obsahuje fotku
Tento postup i s receptem mohu 100% doporučit, máme odzkoušeno a nikdy před tím jsme nic lepšího nejedli Lahodnik.
Podzimní asanační postřik ovocných stromů Kuprikolem, 21.11.2011
Jaká může být minimální teplota při takovém sanačním podzimním postřiku?
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 26.4.2011
Kola budou zavěšená na zdi, takže kontakt se zemí nebude. Byla jsem se dnes zeptat v drogerii na nějaký nátěr a pán mi doporučil Luxol a říkal mi k němu přesně co vy, že bezbarvý nemá UV filtr, takže by zvolil barvu nejpodobnější dřevu. Výběr celkem... celý příspěvek >
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 25.4.2011
Dobrý den, tak se začínám rozhýbávat ke koupi nějakého toho ošetření starých kol a všimla jsem si ještě dalších reakcí.. Tonda Ch - nemám jiné místo na terase (i jinde, než terase) kam bych kola dala, aby na ně nepálilo sluníčko a nepršelo, proto... celý příspěvek >
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 7.2.2011
Zdravím :-) Děkuji Vám za reakce, díky vašim odpovědím jsem věděla co mám ve vyhledávačích na netu hledat a až se oteplí, tak kola budu natírat tou fermeží, jak jste mi tu i radili. Koukala jsem na netu a pro mě je to nejideálnější. Ani jsem... celý příspěvek >
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 2.2.2011
Dobrý den, mám po babičce stará kola od povozu, jsou velmi zachovalá, bez škůdců. Ráda bych si je dala na terasu, na místo, kde ale prší a prahne slunce. Nemáte někdo zkušenosti s nějakým nátěrem, který by kola ochránil? Manžel navrhoval, že bychom... celý příspěvek >
Jak často zalévat slepičincem, 27.1.2011
Při pěstování muškátů používám na zálivku výluh ze zkvašených slepičinců v poměru asi 1 : 10 každých 7 - 14 dní. Protože slepičince obsahují vysoký obsah dusíku, je dobré jej doplnit hnojivem s dalšími prvky (NPK, Cererit). Potom mají velké přírůstky... celý příspěvek >
NPK, 27.1.2011
Nevím sice, na co potřebujete umělá hnojiva s tak specifickým poměrem živin, ale každá plodina ke svému zdárnému rústu potřebuje všechny živiny. Pokud chcete docílit Vámi uvedené poměry živin, nakombinujte více druhů hnojiv. Za základ použijte NPK... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 24.1.2011
Dobrý den, tak to jsme už dvě Řízky mi odešly všechny, takže z nich milionky fakt nebudou a milionku v žardince, co jsem na podzim sestřihla a vzala dovnitř, budu muset asi za chvíli vyhodit. Jedna z rostlin mi už odešla a teď i druhá rostlina... celý příspěvek >
Samozavlažovací květnáč na okap, 17.1.2011
Dobrý den, nedávno jsem objevila květináč na okap, ale potřebuji pouze samozavlažovací. O těch, co jsem našla si myslím, že nejsou.. Existují vůbec? Máte je někdo a jak jste s nimi spokojení? Děkuji
Množení milion bells výsevem, 18.12.2010
Dobrý den, tak jelikož se nikdo neozval, tak jsem se snažila milionky pro příští rok zachovat jak řízky, semínky, tak i zachováním stávající rostliny.. A zístak semínka je opravdu náročné, jsou droboučká, v semenáčku jich je pomálo, řízky-tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika