Příspěvky uživatele - 172.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má cenu koupit jetý rider, 27.4.2009
Ano myslel jsem motor a převodovku toho rideru za 55 tisíc. Za ty peníze nový rider není, nebo nějaký malý. Traktor s košem už se sehnat dá. Po polských webech jsem se také díval, ale asi nezadávám správná klíčová slova.
Má cenu koupit jetý rider, 27.4.2009
Dobrý den, díky za reakci. A aby to nebylo tak jednoduché, tak přemýšlíme nad tímto. Už má motor Vaungard 16HP a převodovku K62, což, jak jsem se zde dočetl je jiná liga, než ty levnější. Tak teď nevím. Samozřejmě kdyby bylo na nový, tak neváhám.
Má cenu koupit jetý rider, 25.4.2009
Dobrý den, pro zahradu cca 2000 m2 hledáme "něco" na sečení. Protože není v našich silách koupit nový stroj, díváme se po inzerátech. Zahrada není rovná, jsou tam i stromy, místy je hrbatá (což se možná časem spraví) a hlavně nebyla mnoho let... celý příspěvek >
neznámá pro nás rostlina, 13.3.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěli bychom poprosit o jméno této rostliny. Dostali jsme ji jako dárek, ale nikdo neví její název. Typem listů mi to trochu připomíná nějaký druh draceny, ale jistý si teda nejsem. Předem děkuji za Vaši pomoc Pavel
Neznámá rostlina, 11.3.2009
Jenom škoda, že mi ještě nekvetla. Určení by bylo mnohem jednodušší. A to jsem měl dojem, že je to pokojovka, když jsem si bral řízek :-)
Neznámá rostlina, 11.3.2009 Obsahuje fotku
Ještě přikládám foto za denního světla. Děkuji za pomoc
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 17.10.2008 Obsahuje fotku
V těchto dnech už přemýšlím, jak osázet balkón na zimu a moc se mi to nedaří. Bydlím na v paneláku na kopci a na severní straně navíc, takže zvolit vhodné otužilé rostlinky je fakt problém. Naštěstí je to můj koníček :-) , tak vám posílám... celý příspěvek >
pěstování jahod v sudu, 5.9.2008
Dobrý den, kolega zkoušel tento způsob pěstování a úspěšně..Sama jsem ještě neměla možnost si to ověřit, ale posílám dál jeho rady.. Sud v místech, kde budou trsy, nařezal do "úsměvu s nosem"  (-    =takhle, ale... celý příspěvek >
Cestička z nádražních pražců, 16.6.2008
Dobrý den, prosím poradí nám někdo čím rozřezat dlouhé pražce? Motorovou pilu nám nedoporučovali, prý bychom si ji zničili.A jestli se dájí ještě něčím natřít. Děkuji za Vaše názory a rady Mirka
kdy postřik proti přezimujícim škůdcum, 27.4.2008
Kdy postřk proti přezimujícím škůdcům a jaký typ postřiku?
Hluk z komunikace, 17.6.2007
Samotnými rostlinami praktického efektu nedosáhnete. Podle konkrétní morfologie terénu a tvaru/výšky domu doporučuji vyšší konstrukci oplocení - pokud je to možné z hledisek architektonicko-urbanistických. Mělo by se jednat o hmotnější konstrukci,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika