Příspěvky uživatele - 172.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Převislá rostlina do polostínu, 15.2.2010
Dobré dopoledne, tuto rostlinu - na fotce, má mami, tak si kousek uloupnu. Děkuji Vám moc za tipy!
Jaké letničky do stínu?, 15.2.2010
Ahojík, děkuji za info. Je jich tu okolo begónií tolik, že nevím co s nimi a zase jim nechci ublížit. Můžu se ještě zeptat, kdy dáváte hlízy do malých květináčků? Zase - někdo už s nimi pracuje, někdo ještě čeká do března, snad i dubna.. A bylo by... celý příspěvek >
Převislá rostlina do polostínu, 14.2.2010
Dobrý den, ráda bych do obýváku do závěsu nějakou převislou nebo lehce  "spuštěnou" pokojovku, ale nevím jakou. Jde o zadní roh místnosti, takže trochu stín. Potos ani břečťan nechci, nic jiného mě ale nenapadá. Poradíte prosím?... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 14.2.2010
Dobrý večer, dnes jsem si koupila v Hornbachu hlízy begonií (velkokvěté oranžové a bílé a drobnější žluté, které půjdou do závěsu). Pročetla jsem si články a jsem pořád v rozpacích co s nimi. Můžu je hned zasadit - tou částí, kde jsou zbytky... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 6.2.2010
Hezký večer, to jsou krásné rady. Sedím u PC se skleničkou vína, listuji na těchto stránkách a tetelím se radostí, že brzy nastane náš čas. Dnes jsem už neodolala a zasadila papriky a rajčata, tařičku, pár raných kedluben, hrachor,  černookou... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 5.2.2010
Hezký den, děkuji za reakce, milion bels (asi bílé)chci dát do závěsného květináče na ten stinný dvorek. Když ale bude květináč viset, nějaké sluníčko se k němu přeci jen dostane. a do těch truhlíků, kam sluníčko nepáchne a i v parném létě je tam... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 4.2.2010
Dobrý den, potřebovala bych poradit jaké letničky mohu vysadit do truhlíku, který mám ve stínu. Jedná se o dvoreček obehnaný dokola zdmi, takže i chráněný před větrem. Moc se mi líbí barevné květiny, třeba kejklýřka, petúnie, šrucha, gazánie i milion... celý příspěvek >
Pergola - krb a gril, 21.8.2009
Dobrý den, prohlížela jsem si rubriku a velice se mě líbilo jak jste udělali posezení, máme chatu a plánují něco podobného.Také bych chtěla v čele krb s udírnou moc jsem se inspirovala mohla byste sdělit na kolit to přišlo Děkuji Anina.
Hnojení okrasných trav, 8.6.2009
Dobrý den, mám laickou otázku. Vysadil jsem si před domem okrasné trávy a kolem nich je mulč, tak mě napadlo, jestli je nebudu muset díky tomu přihnojovat. Proto by mě zajímalo, co by bylo nejlepší na hnojení použít. Přdem děkuji za... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 7.5.2009
No ono jich asi moc lidi nema a proto nikdo nepise spatne zkusenosti, ze? Kdyz je to novinka.
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 7.5.2009
Neni. Krovak Stihl, pilu HQ.
Rider nebo traktor?, 30.4.2009
Rust a houstnuti travniku je zadouci, protoze ted tam rostou dost koprivy, pampelisky a dalsi (vetsina tech pozemku je u potoka) protoze nebyl hromadu let udrzovany. Takze neustalym secenim se doufam dostaneme do stavu, kdy z toho bude poradny... celý příspěvek >
Rider nebo traktor?, 29.4.2009
Okrasny travnik nechci. Jsme na vesnici, proste to chci posekat. Koupili jsme krovinorez, ale je to hrozna prace. Problem je s tim, ze to proste nemuzeme sekat 2x tydne, spise bych rekl jednou za mesic. Ten koberec z vysoke travy je jasny, ale aby to... celý příspěvek >
Má cenu koupit jetý rider, 29.4.2009
Hmm, 3x tydne je dost casto. To nejsem schopen casove zvladnout. Ted jste mi nasadil brouka, asi se presunu k traktoru.
Rider nebo traktor?, 29.4.2009
Dobrý den, pročel jsem tady co se dalo a i jinde na webu. Vím jaký je mezi nimi rozdíl, ale zajímá mě, jestli může trávníku nějak vadit, když jej budu několik let sekat riderem na zem? Jde mi tedy o to, jestli sbírat trávu nebo ne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika