Příspěvky uživatele - 172.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Milionbels, 17.10.2010
Taky by mě zajímalo, jak to udělat s řízky milionek. Letos byly fakt krásný i přesto počasí.. Posbírala jsem si semínka, včera jsem si udělala řízky, už stojí ve vázičkách a ještě plánuju seříznout původní květinu a pokusím se ji doma přezimovat..... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 20.9.2010
Dobrý den, letos jsem porpvné vyzkoušela milionbells a nádhera, skvěle se jim daří, až je vyfotím, tak je sem dám pro potěchu oka. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli jste je někdo zkoušel vypěstovat ze semínek, které jsme si sami posbírali..? Nikde... celý příspěvek >
Surfinie, 21.5.2010
Na mšice mi poradil kamarád smíchat vodu s rostlinným olejem 50 * 50 a rozprašovačem poprášit. Pak kolegyně hypermangan, voda a ocet a taky rozprášit. Ale nezkoušela jsem to. Taky jsem předloni zjistila na měsíčku mraky mšic, neměla jsem nic po... celý příspěvek >
Český název pro Osteospermum, 21.5.2010
Já měla semínka kupovaná. V sáčku jich bylo snad 3 nebo 5, ale hlavní je, že 3rostlinky mám a jdou. Neměla jste vlastní? Zkusila jsem vypěstovat z vlastních semínek gazánii a vůbec nic! Semínek jsem vysela desítky a nic! Takže i tady uspěla na... celý příspěvek >
Český název pro Osteospermum, 8.5.2010
Na tomto sáčku se semínky osteospermum píší, že se jedná o trvalku..Co jsem si ale přečetla o této rostlině, tak přezimovat jde jen, když ji na podzim vezmu domů. Jak to tedy je? Semínka jsem zasela, mám již vzrostlé rostlinky, ale co s nimi ke... celý příspěvek >
Kejklířka - může být pouze ve stínu?, 6.5.2010
Já ji má asi takhle vysokou taky.  Mám ji prvním rokem, tak nemůžu porovnat Nějak se zabrzdila nebo je to asi normální, když nás je víc
Černooká Zuzana, 4.5.2010
Dobrý den, právě jsem se tady dočetla, že se zaštipují popínavky. Mám předpěstovanou právě zuzanu, ale i kobeu, hrachor a lichořeřišnici, takže druhy všechny mám zaštípnout nad druhým párem pravých listů? A u nízké lichořeřišnice taky, aby byla... celý příspěvek >
Netýkavka - řízkování, 4.5.2010
Dobrý den, děkuji všem moc za rady, zdá se, že po nich se řízci drží :-) K tomu parapetu - je to sever okno, sluníčko je tu jen ranní, takže sluníčko by nemělo ublížit. Ještě jsem se chtěla zeptat na řízkování květiny osteospermum.. Dá se to vůbec u... celý příspěvek >
Netýkavka - řízkování, 29.4.2010
Děkuji za info, tak to nemám ještě vyhazovat? :-) Ještě jsem zkusila s půlkou oranžových řízků, že jsem je píchla do mokré hlíny a uvidím, kde to vydrží. Listy proškubnu, urychlím tedy to "opadání" Děkuji za info, jsem v řízkování nováček,... celý příspěvek >
Netýkavka - řízkování, 29.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, včera jsem si udělala řízky dvou netýkavek - oranžové a bílé.. Bílé se daří dobře, ale ta oranžová je povadlá a to všech 6 řízků.. Poradili by jste mi, co udělat, jak se ještě zachránit?
Dursban, 25.4.2010
Dobrý den, mám velký problém se smutnicemi, které jsou snad u všech ze semínek vzešlých rostlinek. Aspoň polovina jich mi ale odchází díky červíkům, co jim ukusují kořínky. Mám doma zakoupený dursban 10g (jsou v něm dva sáčky), ale nevím jak ho... celý příspěvek >
Melounoviště 2009 - shrnutí, 21.4.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli by vadilo mít vedle sebe na záhoně okrasné dýně a melouny a i okurky..? Nekřížilo by se to mezi sebou? Jsem začátečník, tak nevím. Nebo dát mezi ně aspoň papriky, rajčata..
Bílá vajíčka, 3.3.2010
Dobrý den, dostala jsem na Vánoce cibuloviny tulipánů, narcisů..  Po N.roce jsem je dala hned do truhlíků a nechala doma. Některé cibilky už vyrážejí, některé už mají 20cm stonky. Před chvílí jsem v jednom truhlíku objevila tisíce bílých, snad... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 16.2.2010
Hezký den všem, hlízky jsem už zasadila, tedy spíše posadila do hlíny, tak snad jim ta má nedočkavost neublíží. Na fotkách jsou krásné, pokud mi aspoň z poloviny budou dělat takovu parádu, jako vám, budu moc ráda. O netýkavkách jsem neměla ponětí,... celý příspěvek >
Begonie, 15.2.2010
Dobrý den, včera jsem si koupila hlízy begonií a teď nevím kdy s nimi do hlíny.. Mám je nejdříve dát do misky s vodou, aby nabobtnaly? Třeba přes noc? Nebo je mám jen "posadit" do truhlíku s vlhkou zeminou a nechat narašit a poté zasadit?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika