Příspěvky uživatele - 208.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zmrazování fenyklu, 25.11.2019
Letos jsem vysévala bulvový fenykl na přelomu prázdnin, v tom suchém, horkém období. Pochopitelně pilně zalévala. Bylo to sice málo, ale přesto časem vzešel. Jenom jsem ho vyplela a projednotila, pilně zalévala, ale nejvíce mi narostll až na podzim,... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 11.11.2018
Pročetla jsem spoustu hodnocení, které se týkají odpuzovačů na kuny a potkany. Jenom mi vašeho příspěvku není jasné, o kterém výrobku a výrobci právě diskutujete, možná jsem to někde přehlédla. Můžete prosím uvést, s kterým to máte tyto dobré... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 31.10.2015
Ahoj, letos jsem pokusně vysela semínko mochyně peruánské. které jem získala z bobulí zakoupenýchých v Penny. Vyklíčilo mně jich cca 6, některé rostlinky během vegetační sezóny zahynuly, takže mně nakonec zůstaly 3 mrňavé sazeničky. Vysévala jsem... celý příspěvek >
Odrůdy Lada a No8, 5.3.2014
Děkuji za informace, ohledně odrůd. Ladu jsem již před pár dny zasadil do skleníku.
Odrůdy Lada a No8, 28.2.2014
Zdravím, neví náhodou někdo nějaké info o odrůdách Lada a No8,odolnost vůči chorobám a mrazu?
Red Haven 5 let - nekvete, 25.8.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za radu. Tří pupenné jsem našla, je jich asi 15, Tak uvidím. Připojuji fotografii, pro názornost jsem připevnila na kmen krabičku od sirek.
Red Haven 5 let - nekvete, 22.8.2012
Dobrý den, to je to co mě nejvíc trápí, že celý stromek po pěti letech vypadá jako druhý rok. Hryzce tady nemám, ale nevím, proč ta broskev nesílí a jen jí rostou větve do délky. Každý rok jí stříhám, ale na zesílení stromku to nemá vliv. Doufala... celý příspěvek >
Red Haven 5 let - nekvete, 21.8.2012
Děkuji za úvahu, ale sousedky v okolí naší zahrady měly letos broskví hodně a já zase nic. Teď jsem ji ostříhala (zkrátila asi o třetinu) a budu doufat, že to příští rok vyjde, ale bojím se, že zase budeme mít jenom stromek bez ovoce.
Red Haven 5 let - nekvete, 1.8.2012
Mám už 5let zasazenou broskvoň Red Haven. Stromek zesílil asi jen o polovinu a ani jednou nekvetl. Místo pro stromek vybrala zahradnice a stromek pravidelně hnojím (NPK). Může mi někdo poradit, co mám dělat? Je mi líto jí porazit, ale čekáme na plody... celý příspěvek >
Podnož M9, 29.3.2012
Dobrý den, chci se zeptat, jabloň na podnoži M9, která má kmínek cca 70cm, jak bude celkově vysoká v dospělosti při běžném zastřihávání?
Divné bodky na výhonkoch révy, 22.4.2011
Dobrý den, Vladimíre, myslim, že jsme měli letos něco podobného, nejsem si ale jistý, ale zajímá mě to. Milas, milas7@email.cz
MW 09, 14.4.2011
V pohodě, fórum je zde od toho. Sama určitě nejste, víc nás je určitě, osobně příště nakoupím jinde.
MW 09, 14.4.2011
Dobrý den, odpovědi od firmy Jural se dle mě těžko dočkáte, osobně jsem se kdysi také dotazoval na jednu odrůdu, ale bez šance...
Výsadba sazenic, 4.4.2011
Dobrý den, potřebuji poradit ve výsadbě. Mám loňský řízkovanec v menší nádobce, výška ideální na výsadbu, ale má již dost narašené očka, ujme se, nebo se vyplatí počkat např.na podzim nebo i na další jaro? Blanka.
Umístění řízkovanců, 2.4.2011
Já mám zajímavou zkušenost, za oknem doma v teple na světle, řízky slabě rostoucí. V práci v chladu a s minimem světla sice se zpožděním, ale řekl bych, že jsou lepší, silnější. Zkusím asi skleník, teploty hlásí i v noci příznivé.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika