Příspěvky uživatele - 208.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění řízkovanců, 1.4.2011
Zdravím Vás. Kdo poradí, kam je nejlépe přemístit řízkovance zasazené do substrátu, aby zesílili a nebyli vytáhlé. Za oknem to není to ideální místo co?Někdo dává do skleníku a jak jsem vyčetl i do polostínu.Co je optimálnější?
Divné bodky na výhonkoch révy, 27.3.2011
Dobrý den, pane Vladimíre, tak postřik pomohl, zajímalo by mě, které jste použil Omite? Omite 30W nebo 570 EW?
Odrůdy paprik, 5.3.2011
Dobrý den, má někdo zkušenosti s odrůdou Stalagnit? Osobně mně byla doporučena do foliáku, kde mám problém s zčervenáním odrůd. Je nějaká opravdu zaručená odrůda, která jistě dozraje, zčervená atp.?Nejsem z vyšší polohy, naopak 250mnm... 
Řez mladé révy, 4.3.2011
Dobrý den, mám následující dotaz. Jak řezat v případě mladé révy, která má třeba již za krátkou dobu kmínek silnější než tužka a výšku také dobrou. Chtěl bych praktikovat rýnsko hesenské vedení. Zajímá mě proto, zda mám jen zakrátit kmínek na... celý příspěvek >
Pravokorenné sadenice, 4.3.2011
Pomeranč mám krátce, letos čekám drobnou úrodu, ale pořídil jsem si ji, protože mě chutnala u známého. Počítejte s nízkou mrazu-odolností (pouhých -18) a také postřiky budou nutné.
Výsadba, 31.10.2010
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu při výsadbě. Mám řízkovanou sazenici z jara, dosáhla sice délku cca přes 2metry, ale není příliš silná, proto přemýšlím, zda ji mám dát nyní na podzim již na stanoviště, nebo zazimovat a dát až z jara? Kmínek je... celý příspěvek >
Úprava kmínku, 30.10.2010
Kdy je nejvhodnější doba na úpravu kmínku? Mám pár hlav, kde mi nevhodně roste silnější dřevo a nevím jestli klasickým řezem v období února, března není zase moc pozdě na takový zásah. Díky za informaci.
Co vaše réva?, 10.10.2010
Nádherné hrozny Honzo, zvláště Arkadia. Jsem také z VČ kraje, ale letos mi Arkadia a Dora pomrzla (250mnm). Rád bych se s Vámi podělil případně o zkušenosti s révou. cb605487@tiscali.cz
Dotaz na určení odrůdy, 15.9.2010
Zdravím. A nemůže to být Phoenix?
Dotaz na určení odrůdy, 26.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevěděl by někdo odrůdu révy z dodaných fotografií? Réva celkem bujně roste, dozrává pomalu nyní a dužina je chruplavá, chuť příjemná. Můj tip je Mladen, ale je to jen tip. Díky.
Dotaz na postižení révy, 29.7.2010 Obsahuje fotku
Hezký den, poprosil mě kamarád a donesl hrozen který jsem vyfotil s prosbou o radu čím by mohly být bobule postižené, díky za radu.
Žloutnutí listu, 4.7.2010
No já to vidím na nedostatek hořčíku. A způsobeno právě dusíkem.
Skudce vinne revy, 8.6.2010 Obsahuje fotku
Přiložené foto:
Skudce vinne revy, 8.6.2010
Dobrý den, mám podobný problém, zdá se mi, že nově vysazené sazenice nerostou tak, jak by měli a nevím, zda je to buď mojí netrpělivostí nebo škůdcem... Na přiložených fotografiiích je Vostorg, Ametyst nová výsadba z podzimu a přikládám i dvě další... celý příspěvek >
Teréz, Augusteller - fa Starkl, 20.5.2010
Chtěl bych se jen zeptat. Vy máte obě tyto odrůdy ve skleníku, nebo venku na chráněném místě?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika