Příspěvky uživatele - 30.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím pomozte mi určit tyto rostliny, 20.4.2010
č.1je dichondra neboli stříbrný vodopád.
Pes hrabe na zahradě, 19.4.2010
prosím o radu mám 2 letou fenku křížence ovčáka a labradora už druhý den pořád knučí je najedená má vodu hážují kuličku u toho taky knučí pak je cvilku klid a zase knučí a hrabe pod sebou díru nevim jak je to možné nebo co sní může být prosí poraďte... celý příspěvek >
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 9.11.2009
Já sázím do mističek z králičího pletiva.V loni jsem dala i pletivo zvrchu, ale hyacinty nemohli proléz skrz dírky ven.Tak jsem ho musela vystříhat.No hold není na škodu u práce používat hlavu.Tulipány a krokusy problém neměli. Zahradničení zdar!... celý příspěvek >
Kultivátor MS 07 IN, 4.11.2008
já mámtaké ms 19 již mnoho let ještě se neplatilo DPH. Jsem sní nadmíru spokojen. je to dříč a jezdí snad jen na výpary benzinu. Používal jsem jí na orání sekání odkízení sněhu a dovoz dřeva z lesa a to byly pořádné fůrky, vlek 2x1m. řemen sice... celý příspěvek >
Jakpak se jmenuje tato lesní rostlinka?, 13.10.2008
Ta se nám plevelí na zahradě a krásně žlutě kvete.Je to nezmar, ale krásný.Bohužel s názvem neporadím. Radka
kamčatské borůvky nerostou, 1.10.2008
Před 2 lety jsem také koupila dvě kamčatské borůvky- jedna byla bez listů a druhá krásně zelená(bylo mi trapný říct, že tu suchou nechci, i když na výběr jich byla spousta).Na jaro se zazelenaly obě, ale růst žádný.Letos měly obě spustu plodů a ta... celý příspěvek >
Co to je za broučky a jak na ně?, 24.8.2008
My je taky máme.Bydlíme ve starém domě s dřevěnou podlahou, která je celá prožraná.Podle mě a mého hledání by to mohl být dřevokaz čárkovaný nebo červotoč proužkovaný.Chystáme rekonstrukci, takže je neřeším, ale Vám všem ostatním držém palce při... celý příspěvek >
Bazén a hmyz, 12.8.2008
Dobrý den, dnes jsme po několika dnech odkryli plachtu z bazénu a na nafukovacím vrchu se vyrojilo spousta asi 2 mm malých, bílých broučků.V podstatě je celý bazén jimi obsypán.Nevíte někdo co to je zač a jak se jich zbavit? Děkuju
Nemoc smrku, 8.8.2008
Děkuji za rady! Určitě vyzkouším co nejdřív.Akorát mi je divné, že to dělá stále ten samý a vedlejší jsou v pohodě.
Nemoc smrku, 17.7.2008
Dobrý den, máme živý plot ze smrků a jeden stromek je každý rok rezavý a na jaře vždy krásně obroste.Takto se to stále opakuje.Nevíte někdo co ho sužuje? Děkuji
zlatý déšť = štědřenec odvislý, 28.6.2008
Dobrý večer, chtěla bych kolem našeho pozemku vysázet něco na způsob volného živého plotu, který by při pohledu z venčí působil oficiálním dojmem (jak se znám, tak to ještě tisíckrát změním).A uvažovala jsem práve o již zmiňovaném štědřenci.Ale... celý příspěvek >
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 19.6.2008
Děkuju za rady.Svitla jiskřička naděje- oheň. Hezký den!
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 18.6.2008
Působí tento druh parazitických hlístic i na slimáky? S těmi plody nevím, s nadpisem jsem se pouze svezla neboť hejna listokazů mě děsí- nejenom oni.Nejúžasnější je, když zjistím, že mám nějakého zapleteného ve vlasech. Na jabloních jsem jich vždy... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - zaschlé plody, 18.6.2008
Dobrý večer, mně také na jednom keříku opadávají malé plody borůvek.Přesně loni se mi stalo to samé i ten samý keřík(loni jsem o tom zde již psala).Ostatní jsou v pohodě obalené a dorostou do zralosti.Také mají stejné podmínky. Tak proč se to stále... celý příspěvek >
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 17.6.2008
Ach jooo!!!TAk teď už tedy vím, že je to listokaz.Měla jsem obavu z brouků a jak tak to pročítám, tak jejich potomstvo je snad ještě horší!!!Co s tím, když mechanické i chemické ničení je neefektivní?!
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika