Příspěvky uživatele - 30.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhadná neznámá, 19.9.2007 Obsahuje fotku
Foto:
Záhadná neznámá, 19.9.2007
Dobrý den, prosím o typ, o jakou rostlinu by se mohlo jednat? Měla by mít květy podobné kopretině a po odkvětu vytvářet růžové semeníky (viz. foto)? Děkuji
Neznámá neopadavá trvalkla?, 19.9.2007
Dobrý den, děkuji za typ. Opravdu se jedná o třezalku. Porovnávala jsem a zjistila, že se nejvíce podobá třezalce rozkladité. Akorát ta moje má daleko delší tyčinky uvnitř květu (asi 3cm) a v zimně listy neopadaly a byly stále zelené. Na jaře z... celý příspěvek >
Jak na nemocnou hlohyni?, 19.9.2007
Děkuju za radu, teď už stačí jen se vydat do obchodu a hurá do boje.
Jak na nemocnou hlohyni?, 15.9.2007
Dobrý den, mám problém s hlohyní šarlatovou - bobulky zčernaly a opadaly a navíc ještě začínají žloutnout lístky,na kterých jsou černé flíčky. Podle toho, co jsem se zde dočetla se jedná na plodech o strupovitost a na listech o houbovitou chorobu.... celý příspěvek >
Buxus, 16.6.2007
Dobrý den chtela bych se zeptat chci si zasázet buxus jako živý plot a nevim jak ho sázet daleko od sebe a kolikrát ho pak musim do roka stříhat děkuji za odpověď
Násada plodů opadala a hnojení? díl II., 11.6.2007
Milý Ali, děkuji za pomoc. Násada plodů opadala: A teď jak to bylo: nejdříve začali červenat listy. Ale poté začala kvést, nasadila plody a na to pak seschly a opadaly,při tom nové větvičky pokračují v růstu!Asi bych na to potřebovala,jak říká... celý příspěvek >
Násada plodů opadala a hnojení?, 10.6.2007
1/Mám 2 kanadské borůvky, odrůda Patriot má již velké (zatím nezralé) plody a 2. odrůda Blue crow krásně kvetla,začaly se dělat plody a náhle opadávají,přestože mají stejné podmínky?Čím to?Jsem amatér- spíš Pat a Mat. 2/Je nějaká ochranná lhůta mezi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika