Příspěvky uživatele - 30.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědozelený brouček - škůdce listů i plodů, 14.6.2008
U nás ten neřád taky řádí.Ráno, když projdu trávníkem, tak se zvedají mračna.Žerou na co přijdou.Sousedi mysleli, že to jsou včely -než nasadili brýle. Hledala jsem, ptala jsem se a výsledek nulový! Prosím, poradí někdo?
Rajčata, 22.5.2008
Mám boxy velké 60x30x30- otázka je kolik rajčat tyčkových a keříčkových by jste tam nasadili?Někdo pěstuje rajčata v průhledných pytlech- mají také otvory na odtok vody? Omlouvám se za hloupé otázky, ale jsem absolutní začátečník a přistěhovalec z... celý příspěvek >
Rajčata, 21.5.2008
Dobrý den, letos začínám s pěstováním rajčat, všechno mám přichystané, ale stále nevím kolik litrů zeminy a prostoru potřebuje jedna rostlinka?Chtěla bych je pěstovat v plastových boxech-musí mít otvory na odtok vody? Děkuji a hezký večer!
pivoňka - mravenci, 15.5.2008
Děkuji za reakce, jsem hned klidnější. Hezký den! Radka
pivoňka - mravenci, 14.5.2008
Dobrý večer, nevíte proč mi na poupata pivoňek lezou černí mravenci?Žádné mšice tam nejsou, ale asi to nejlepší znamení nebude?! Děkuji
Třezalka - jsou různé druhy, 25.4.2008
Ahojky, taky mám nějaký druh třezalky co neopadává, ale střed trsu po zimě je hnědý a okolo krásně zelené(nedotčené). Jediné co mě napadlo, že před příští zimou udělat nad tím stříšku.A ty podzemní oddenky jsou na infark, kdybych je chtěla kopnout,... celý příspěvek >
Bílá skvrnitost jahodníků, 25.4.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s bílou skvrnitostí na jahodnících.Kdy je nejvhodnější proti ní zasáhnout a čím? Děkuji za rady
Je smrkům konec?, 14.4.2008
Dobrý den, moje drahá polovička se jala stříhání živého plotu ze smrků -bohužel s heslem: "když už, tak už" a i po stranách ho vzal asi o půl metru. Myslíte, že ještě někdy bude k s větu nebo mám vybírat náhradu?Děkuju
Asi jsem špatně ostříhal révu, 5.3.2008
Zdravím, jako zahradník mám sice averzi vůči pořadům jako je Receptář a občas i Loskuták, ale nedávno jsem zahlédl reportáž v loskutákovi o řezu révy. Jsem rád že to nebyl žádnej rádoby odborník co si koupil nůžky a dělá chytrýho, ale učitel ze... celý příspěvek >
Výběr pily, 22.12.2007
Máš pravdu mě u ní vylejzá jeden šroub druhý drží. Jinak spokojenost než mi ji letos ukradli.Jinak mám špatné skušenosti s nikasilem u motocyklú. Kamarád přišel u pily také o nikasil a udělal si do ní litinovu vložku a maká jako nová, zdar... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 22.12.2007
Nazdar chlapi, já mám opačné zkušenosti. Já jsem měl už 3 reklamace které mě bez problémů opravili, a nebo poradili když mě nechtěla naskočit fréza, Jinak mám také oleomg kterou jsem koupil v bazaru za 3000 kč a zatím dobrý, Motor briks a straton je... celý příspěvek >
Kysané zelí, 18.11.2007
Tééééééééda!!! Uplně se mi sbíhají sliny, jdu do toho taky. Mám 40ti litrový zelák, kolik kg krouhaného zelí by jste mi doporučili? Děkuji
Pryšec běložilný - půjde zachránit?, 30.10.2007
Dobrý den, prosím o radu. Bytem se nám přehnalo tornádo v podobě mého synka a převrátilo pryšec běložilný, který se v polovině nalomil. Myslíte, že s ním půjde něco udělat? Mám ho již 5 let  a nechce se mi s ním rozloučit.Děkuji
Poradíte s keři pro živý plot? - pyracantu, 28.9.2007
Hlohyně je krásná, ale z vlastní zkušenosti vím, že je i náchylná k nemocím. A podle místních zahradnictví je v našich podmínkách opadavá. Mně teda v zimě neopadává, ale za to ji mám nemocnou, tak stříkám. Šťastný výběr ,možností je spousta!
Záhadná neznámá, 20.9.2007
Ahojky, děkuji za pomoc. Jste zlatí, i podle tak zkreslených údajů dokážete poradit. Podle vašich rad jsem pátrala dál a zjistila, že se jedná o nějaký druh magnolie.Ještě jednou děkuji všem!
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika