Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svazenka vratičolistá, 23.6.2013
Dělám to podobně jako Peter Pokud nepotřebujete z nějakého důvodu čisté semeno, ale chcete jen na výsev, na příští rok, stačí sesbírat suché semeníky do igelitky. Po úplném uschnutí se něco vysype samo, jinak na záhony rozhazuju tak, jak jsou,... celý příspěvek >
Světlušky 2013, 22.6.2013
Řekla bych, že i jim asi vadí to šílené vedro U nás už 14dní nespadla ani kapka Dokonce i aktivita klíšťat, které jsem na psech tahala po desítkách se snížila na pár kusů denně... což naopak není na škodu Konvalinka
Světlušky 2013, 22.6.2013
Já včera taky, tady u baráku, u psí boudy... dál do zahrady,  už jsem neměla sil došmatlat... to horko za celý den, to je peklo Zdravím, Konvalinka
Poznáte někdo keř?, 20.6.2013
Tak o vřesně jsem taky nikdy neslyšela, zase jsme o něco chytřejší... díky panu Josefovi A já děkuji za toho pilicha - opravdu to bude on Přesně takhle zespoda vypadal a já to nikdy takového ptáka neviděla. Letos se tu párkrát proletěl a... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 19.6.2013
Já se přiznám, že u nás na vesnici sbírám vyjímečně, jen pokud se pes vykadí někomu k bráně třeba... což si oni psi někdy,,na potvoru" dělají. Jinak se psi venčí taky zadky do křoví a to do křoví, kam opravdu nikdo nechodí. Jinak je to kolem i hodně... celý příspěvek >
Poznáte někdo keř?, 19.6.2013
Jé, pane Josefe, i ornitologie?! Hned se toho chytím (omlouvám se zadavatelce, že jí lezu do témata) Co je za dravce, který je šedý a má tmavé konce křídel, takové ty rozstříhané (zespoda) Nevíte náhodou? Děkuju, Konvalinka
Poznáte někdo keř?, 15.6.2013
Hmm, máte pravdu Lído, už jsem koukala zblízka na tu alternifoliu, pravda, listy dlouhé úzké, to nahloučení byly květy Jsem fakt zvědavá, co paní rozkvete Ani se nestíhám přihlašovat, venku pořád fůra práce. Zdravím, Konvalinka
Poznáte někdo keř?, 14.6.2013
Jejda, ještě jednou já, teď mi totiž cvaknulo: včera jsem plela kolem komule a to nahloučení lístečků, mi ji připomělo. Musím se jít podívat zblízka, jakové je vlastně má Alternifolia... pochopitelně...
Poznáte někdo keř?, 14.6.2013
I když jsem se k hroznovci taky klonila, tipla bych, že to nebude, jelikož ho mám a je už minimálně měsíc odkvetlý. Tak jsem zvědavá. Dejte foto
Línání pejska, 11.6.2013
No to jste na velkém omylu Lidi na vesnici běžně psům takto vejce dávají, někdo celá, i se skořápkou, mamčina fenka a tchánův labrador to mají jako největší dobrotu, to jen naši rozmlsanci nevědí co byNo to učitě: těstovinky, masínko a dokonce... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 11.6.2013
Jirko to, že pes zaštěká na kolemjdoucího či auto, není nic nenormálního, je to jeho přirozené chování to, pro co si lidé psi většinou pořizovali - tedy hlídání usedlostí. Mám psy dva a souseda nemám. To, že jeden lítá kolem plotu a zaštěká na... celý příspěvek >
Choroba rododendronu, 7.6.2013
Nemůžete nafotit?
Choroba rododendronu, 6.6.2013
Záleží i na tom, jakovou máte pod nima zem, myslím tiu původní. Jestli je nepropustná, mohla jste je,,utopit". Nejsou vedra, hodně prší, není to bahenní rostlina - zalévat ob dva dny je blbost. Zalijte jednou za týden 10 litrů. Hnojivo se k čerstvě... celý příspěvek >
Kosatec, 6.6.2013
Je nějaká,,moucha", co klade do květů a larvy je vyžírají - potom už nevykvetou. Zkuste si to pohledat...
Prosím o určení druhu - iberka...?, 4.6.2013
Vypadá jako trvalka -  iberka vždyzelená
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika