Poznáte někdo keř?



host - 143.17 (?)
20.6.2013 14:16

Tak o vřesně jsem taky nikdy neslyšela, zase jsme o něco chytřejší... díky panu Josefoviwink

A já děkuji za toho pilicha - opravdu to bude onyes Přesně takhle zespoda vypadal a já to nikdy takového ptáka neviděla. Letos se tu párkrát proletěl a navíc jsme ho s mužem úplně jasně viděli nad polem u Strážnice... což není od nás tak daleko. Ale já nikdy o takovém dravci ani neslyšela, měla jsem za to, že existuje jen moták pochopblush Tak nevím, tenhle nejspíš uletěl nějakému chovateli, ne?? Děkuju, Konvalinka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 19.6.2013 12:03

Tak jsem se přihlásila, abych mohla později dát víc fotek. Josefe, obdivuju vaší houževnatost a vědomosti. Mě to taky nedá, ráda bych věděla, co je to zač. Ten voskovník se podobá nejvíc, ale četla jsem že má aromatické listy, tak je musím očuchat smiley. Myslím, že v nabídce zahradnictví není, nechápu jak by ho tam přibalili indecision. Počkáme na to květenství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.39 (?), 19.6.2013 16:41

Také mi není jasné, jak někdo může jen tak mýrnyxtýrnyx přibalit do zásilky takovouhle sazenici.Tím "takovouhle" myslím to, že si nevzpomínám, že bych ji kdykoli viděl v nabídkách školkařských firem...

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
rajsa - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (55) - 219.3 (?), 20.6.2013 9:20

Tak Josefe, můžete si udělat další zářez yes, protože si myslím, že je rozhodnuto. Listy jsou aromatické a navíc jsem ji přece jen našla v tom zahradnictví v bahenních rostlinách. Hledala jsem totiž v listnáčích. Takže Vřesna bahenní- tak je tam uvedeno. Asi dost málo známý keř, ani na netu toho o něm moc není. Tak děkuji za rady a zas možná někdy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 143.17 (?), 20.6.2013 14:16

Tak o vřesně jsem taky nikdy neslyšela, zase jsme o něco chytřejší... díky panu Josefoviwink

A já děkuji za toho pilicha - opravdu to bude onyes Přesně takhle zespoda vypadal a já to nikdy takového ptáka neviděla. Letos se tu párkrát proletěl a navíc jsme ho s mužem úplně jasně viděli nad polem u Strážnice... což není od nás tak daleko. Ale já nikdy o takovém dravci ani neslyšela, měla jsem za to, že existuje jen moták pochopblush Tak nevím, tenhle nejspíš uletěl nějakému chovateli, ne?? Děkuju, Konvalinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika