Příspěvky uživatele - 56.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva ve skleníku, 28.7.2019
Venku mi bez jakýchkoliv postřiků Galahad sužuje padlí.:-(Mittw.
Pupenova mutace, 29.12.2011
Dobrý den, pokusím se. DNA jakožto nositel dědičné informace rozsáhle mutuje (vznikají v ní chyby) - základní kameny DNA - báze - se buďto ztrácí či zaměňují apod. Existuje celá řada reparačních mechanizmů na molekulární úrovni, některé učínnější,... celý příspěvek >
Výsledky degustace 30.11.2011 v ÚKZÚZ stanice Lysice, 24.12.2011
Příspěvek vesměs "off topic", ale protože je to zde žhavé, využiji toho. Předem děkuji panu Petrovi z P. za pozdravy a zdravím také. Co se týče pořadí odrůd, nejspíše bych se opakoval. Některá umístění překvapila, jiná utvrdila, a ještě... celý příspěvek >
Odšťavňovač, 17.12.2011
Starší typ tohoto odšťavňovače, pravděpodobně ČSL výroby používáme každoročně na odšťavnění rybízů na sirup. Cirka 10kg, výtěžnost výborná, chvíli trvá, než doladíme přední šroub, aby semínka se šlupkami vycházela dost suchá. Pro starší lidi asi není... celý příspěvek >
Astra, 10.12.2011
Lucasovu jsem letos celý listopad jedl (z Botanické PřF-UK) a je vynikající, dalo by se říci bezkonkurenční. Ale osobně si ji nevysadím, protože nejsem schopen ji zajistit takové podmínky, za kterých je nepřekonatelná. Proto mám zasazenou Eriku. Toť... celý příspěvek >
Lze ještě sázet?, 17.11.2011
Reaguji na větu Wimpiho - "Sázet můžete prakticky až do zámrazu.". Měl jsem za to, že aby stromky do jara neuschly, musí po výsadbě aspoň trochu zakořenit (ve smyslu vytvořit jednobuněčné vlásečnicové kořínky). Nebo je riziko brzkého... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 3.11.2011
Musím se školky ze Střílek zastat - kupoval jsem loni 25 stromků (jabloně, hrušně, rybízy) a bez problémů. Všechny se krásně ujaly a prosperují, cenu neznám lepší! Slabší bylo pouze 1x Akane. Tedy mohu doporučit. Aktuální nabídku zasílá na požádání... celý příspěvek >
Ktory orech vybrat, 2.11.2011
Otázka je, jestli se ve Vašem případě skutečně jedná o Mars. Známe některé prodejce. Řekněme, že jsem na něj slyšel z 8 různých stran jen chválu, zejména na jeho chuť.
Mech na kminku, 30.10.2011
Parazit? Nezlobte se na mě, ale poznat lišejník, mech... se učí ve 4.-5.? třídě ZŠ! Řada z nich může sloužit i jako indikátor čistého ovzduší. U nás (Bruntálsko) jsou jimi masivně porostlé modříny - v zimě vypadají nádherně, stříbřitě... Dle mého... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 26.10.2011
Já ho ještě pořád miluju. Sice plodí ob rok, hodně hnije, ale stojí mi za to. Shodou okolností ho teď právě baštím. Letos na jaře se ho chystám hodit na J-TE-E a až povyroste, půjde do stěny. Toho starého na 4ce za pár let zruším... tak uvidíme...... celý příspěvek >
Domácí švestka a Domácí velkoplodá, 16.10.2011
Já si objednal před lety rouby ´Domácí velkoplodé´ z prostorového izolátu Sempry. Listy, celkový habitus, kvalita plodů i náchylnost k šarce odpovídá Domácí, ale zraje, řekl bych, o týden pozdněji než ´Domácí´z mého okolí a... celý příspěvek >
Durancie a šárka, 24.9.2011
To nevím, to chci právě zjistit! Třeba bude lepší než durancie u nás, třeba horší. Předpokládám však, že když si šlechtitelé dali tu práci a provedli selekci a křížení různých typů durancíí, tak z toho muselo vypadnout něco nadprůměrně plodné, větší... celý příspěvek >
Durancie a šárka, 23.9.2011
Je sice hezké, že jste sem hodil foto, ale užitečnější by byla rada, kde tuto vyselektovanou odrůdu Durancie možno u nás zakoupit (či sehnat rouby). Podařilo se mi pouze nalézt jejího udržovatele (= p. Sehnal z Kunštátu). Otázka je, jestli je ochotný... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 12.9.2011
Že by vyrostla podnož?
Nahrada za švestku domácí, 19.8.2011
Je to těžké - když je člověk mlád a plný sil nemá čas, peníze a pozemek. Když je člověk stár, může mít nějaký ten peníz, pozemek i čas, ale nemá už... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika